Uygun fiyatlı Nokia 108 tanıtıldı!

Nokia, fiyatıyla şaşırtan yeni telefonunu resmi olarak tanıttı! İşte Nokia 108 ve sundukları...

  • Zeynel A. Öztürk
Uygun fiyatlı Nokia 108 tanıtıldı!

Nokia, yeni ucuz cebi 108'i resmen tanıttı. Nokia 105'in halefi 29 dolarlık cep, 1.8 inç ekran, 32GB'a kadar microSD kart desteği, Bluetooth ile içerik paylaşma ("Slam"), fotoğraf ve video kaydı yapabilen bir VGA kamerayla geliyor.

Nokia'nın mobil bölümünün ikinci başkanı Timo Toikkanen, kameralı bir telefona sahip olmayanların sayısının hala çok yüksek olduğunu vurguluyor ve şunları ekliyor: "Geri kalan 1 milyar kişi ve fazlasına daha düşük fiyatlara yeni mobil deneyimlerini ulaştırmak istiyoruz."

Düşük gelirli kullanıcıların aradığı özelliklerin başında gelen çift SIM desteği geliyor ve Nokia, bunun için cihazın çift SIM destekli bir sürümünü de sunuyor. Çift SIM kartlı Nokia 108, 25 günlük bir bekleme süresi vadederken, standart sürüm Nokia'ya göre 31 gün bekleyebiliyor. Her iki cep de 13.8 saatlik bir konuşma süresi ve 40.8 saatlik bir müzik yürütme süresi sunuyor.

Siyah, kırmızı ve beyaz renklerde yıl sonuna doğru piyasaya sürülecek olan telefonun sarı ve cam göbeği renkleri daha sonra ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

Hiç bir telefon tablet 3310 nun bekleme süresini geçemez 4ever 3310 candır taştır

Telefon haberi bu işte, Nokia satılmasa iyiydi.

Ooo süper bu fiyata gelsin hemen babama bir tane alırım. Nede olsa eski kuşak ilk önce Nokia menülerine alışık. Samsung menüsünü olan bir telefonu kullanamıyorlar :p Max_Real Qnx

türkiyede 200 tl den aşağı satılmaz

iyi bişey ama türkiyede 120 liradan aşşağı tel sattırmazlar.

29*2+100=158 tl türkiye giriş fiyatı olur 158*1.18*1.4=261 lira temiz :)

Hah şöyle Nokia, bildiğin işi yap.

hiç gelmesin buvergilerle türkiyeye gerek yok zira arkadaşın birinin birkaç yorum yukarda olan hesabı çok doğru ve mantıklı bi tespit.

Ne 120 lirasi? Turkiyede en az 250 liraya satilir. Ulkemizde telefon almak delilik. Yurtdisinda akraba tanidik falan varsa tavsiyem onlara aldirin.

Arkadaş ner de flaş ner de ön kamera ner de nfc bunlar olmadan napam bu dandik telefonu :S

@17 Eyl 2013 11:18 Kardeş sen yanlış gelmişsin. Ama yine de dediğin özelliklere sahip olup 29$ fiyattan satılan bir telefon varsa yaz modelini gidip alacam.

hay ben bu hükümetin çıkardığı vergilere yaaa. pahalı olmayan bişey söyleyin bana insan hayatından başka

orda 29 dolar, Offf ne güzeli yani yedek bir tlf almak istiyorum aynen böyle bekleme süreleride uzun ne güzel ya, o fiyata burda olsa satılsa şimdi çıkar alır gelirdim :)))

Yavas yavas Nokia S40 son telofonlari ile vedelasmakta gerekiyor bu tellerin hepsini Microsoft win8 ile satmaya kalkisacak.

@17 Eyl 2013 15:59 Nokia hala bu segmentte çok büyük bir pazar payına sahip ve büyük bir gelir elde ediyor. Yani s40 serisi devam edecektir. Dev ekranlı 2000 liralık telefonlar herkes için popüler değil...

iyiymiş telefonu değiştirmeyi düşünüyordum ama ben vestelin telefonlarını bekliyorum

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost