Uygun sutyen boyutunu bulan uygulama!

Bu garip uygulama, iPhone ile, cesaretli bayanlara bakın nasıl bir hizmet sunuyor...

  • Zeynel A. Öztürk
Uygun sutyen boyutunu bulan uygulama!

Bir NASA bilim adamı ve takımı tarafından geliştirilen uygulama, bayanlara en uygun boyuttaki sutyeni satın almalarını sağlıyor.

ThirdLove adındaki uygulama, uygun sutyen boyutunu bulabilmek için aynanın karşısına geçerek sizden iPhone'unuzu çeşitli konumlarda tutmanızı istiyor. Uygulamanın isteklerini yerine getirdikten sonra sadece size özel bir ThirdLove sütyeni üretiliyor. Uygulama, size üreteceği sütyenin boyutunu söylemiyor. Dolayısıyla bu konuda uygulamaya güvenmekten başka çareniz yok.

Uygulamanın yaptığı ölçümler sonrasında herhangi bir bilgi vermemesi, size onun bir reklamdan fazlasını sunmadığını düşündürebilir. Dahası, iPhone'u göğüs boyutunuzu ölçmek için kullanmanın ne kadar akıllıca bir davranış olduğu da tartışılabilecek bir konu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Gereksiz tutulmaz

@19 Ağu 2013 01:30 Ayfon kullanıcılarını pek tanımıyorsun. İdeal aşkınızı buluyoruz diyen offline çalışan ve 100 dolara satılan uygulamayı 100.000 den fazla ayfon kullanıcısı satın aldı....

I phone müşterilerden her yönden bilgi alma peşinde sanırım :D yada hizmet kalitesini dahada iyileştirmek için müşterilerini daha yakından tanımaya çalışıyor :D

nasa bilim adamının işi gücü yok bunlarla uğraşıyor nasıl bi dünya

bi erkek denerse ne olur acaba A:SD:A:SD

başka haber mi kalmadı...

nasacı iphoneden canlı göğüsü uzaylılara mı servis ediyo????

Denemeden olmaz.

tecavüzcü Coşkun Apple'a sızmış...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play