Uzaktan erişim bu kadar kolay olmamıştı...

Evinizdeki PC'ye işten ulaşmak mı istiyorsunuz: Bu yazılımla her şey çok kolay...

  • Halil Mollaoğlu
TeamViewer 5: Yeni özelliklerle güncelleniyor
TeamViewer 5: Ses ve video desteği.

Uzaktan erişim programı TeamViewer'ın yeni sürümündeki ses ve video desteği programı çok daha ilginç hale getiriyor: TeamViewer 5 Beta sürümüyle rahatlıkla diğer PC'lere erişebilir, veri aktarımı yapabilir veya arkadaşlarınızla beraber bir proje üzerinde çalışabilirsiniz. Uzaktan yönetime paralel olarak VoIP ile iletişim kurabilir ve videolu görüşme yapabilirsiniz.

TeamViewer 5'in yeni arabirimi daha fazla esneklik sunuyor. Arabirim, ekranın farklı bölgelerine yerleştirilebilen ufak araçlardan oluşuyor. Ayrıca optimize edilmiş yönetim menüsü yazılımın kullanımını basitleştiriyor. Diğer tüm yenilikleri resmi sürüm notlarında bulabilirsiniz.

Üreticiye göre yazılımın yeni sürümü tamamen geri uyumlu. Yani TeamViewer 5 kullanıcıları 3. veya 4. sürümü kullanan kişilere bağlanabiliyor; fakat tersi geçerli değil.

CHIP Online Yorumu:
Üretici buna Desktop-Sharing ismini veriyor. Biz ise aşırı derecede basit diyoruz. Aracı indirin, kurun ve başlatın; bu kadar! İki PC arasında internet üzerinden bağlantı kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Download: TeamViewer 5 (Beta)

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

bayadır haberim var bu yararlı programdan

Bu programı herhalde bi 3 yıldır kullanıyorum ben.
Size bir ID ve password veriyor o şekilde bağlanabiliyosunuz.
Id karşı tarafa verdikten sonra şifre istiyor şifreyi giriyosun ister dosya paylaş sadece ister komple pc'yi eline geçir.

işte bu harika olmuş

güzel paylaşım olmuş :)) bilmeyenler yararlansın.çok güzel bir program herkese tavsiye ederim.

TW yi 3 sürümünden bari kullanıyorum.Bir çok arkadaşımın bilgisayarına onun yardımı ile bağlanıp ayar çekiyorum.Artık herkesin pc sini yapmak için evlerine gitmiyorum yada bana gelmelerine anında bağlanııyorum.Eğer karşı tarafta kurulu değilse Sitesinden 1.5 mb büyüklüğündeki Quick support versiyonun indirtip direkt çalıştırarar da bağlanabilyorum.Çok yararlı bir program denenmesini tavsiye ederim.

bunun dinazoru oldum ben yaw

IP Based bir kontrol uygulanıyor. Eğer Kullandığınız IP register olmuş veya bir dahili network üzerinden internete çıkıyorsanız (Büyük şirketler) Biri tarafından kullanıldığı durumda çalışmıyor freeware sürümü.

Yeni bir şeymiş gibi haber yapılmasını anlayamadım. Yılların programı sonuçta. Hem logmein daha kullanışlı bir uygulama.

yıllardan beri olan bi program. yeniymiş gibi sunulmuş. uzak masaüstüne teknik destek verebilmek için de çok iyi bir uygulama.

CHIP Online'ın notu:
Yazılımın en son sürümü ve betasıdır.

Bazı arkadaşlar bu programı taaaaaaa anasının karnındayken bilebilir fakat herseviyeden bilgisayar kullanıcılarının bulunduğu bir yerde (chip) bilenide bilmeyenide düşünmek lazım. ben bu programı uzaktan yardım amaçlı kullanıyorum ve birilerine yardım ettiğime göre yardım alan kişinin bilgisayar bilgisi benden az, durum böyle olunca bilmeyen yada yeni bilgisayar kullanıcıları için gerekli ve güzel bir konu.
Halil Mollaoğluna teşekkür ederim.
Dikkatinizi sündürürüm bu konuda TeamViewer 5 Beta sürümünün bilgisi de verilmektedir.
karşı taraf id ve şifreleri siz yazıp bağlanıyorsunuz neresi kullanışsız anlayamadım, gayet güzel ve sorunsuz bir program. Hatta ben bir umutla cep-pc & pc-cep programını da bekliyorum.

Programın bir güzel özelliği göz önünde bulundurulmamış.

Programı kurduğunuz bilgisayara bağlanmak için programı farklı bilgisayarlara kurmak zorunda değilsiniz.
Web tabanlı giriş yapabilirsiniz. Bunun için programı bağlanmak istediğiniz bilgisayara kurduktan sonra sabit bir ID ve Parola alıyorsunuz, daha sonra internet bağlantısı olan herhangibir bilgisayarda http://go.teamviewer.com adresinden programı kurduğunuz bilgisayara giriş yapabilirsiniz.

Özellikle bilgisayarcıların işine çok yarayan bir program. Müşteriye anlatırsın anlamaz, bununla 5dkda sorunu halledersin. Kullanımı da çok çok kolay. İlk okul 1. sınıf çocuğu bile kullanır.

ben 4 versiyonunu kullanıyorum gayet güzel, başarılı ve kullanımı kolay. yalnız win7 li bi makineye bağlanınca görsel aktarım biraz yavaş. belki 5 sürümünde düzelmiştir.

Konu içeriğinde programın yeni çıktığına dair herhangi birşey yok. Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın. Bu yazılımı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve alanında gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Bilmeyenler için oldukça faydalı bir yazı olmuş. Teşekkürler Chip...

Superr bir program kolay oldugu icin herzaman kullanirim

bende bu programı severek kulanıyorum,ama yardım edeceğim kişiye kurduruncaya kadar canım çıkıyor:)

harika bi program ayrıca çok da hızlı windowsun kendi uzak masa üstü bağlantısından bile hızlı bağlanıyor

Sen de yorum yaz