Uzaktan selfie çekmek, artık mümkün!

Tüm dünyada alışkanlık haline gelen "Selfie" çekmek, bu cihazla yeni bir boyut kazandı!

Uzaktan selfie çekmek, artık mümkün!

Maytel ailesinin en sevimli üyelerinden biri olan SC-100 ile artık uzaktan bile selfie çekebilirsiniz.

Shutter Line SC-100 ile kusursuz fotoğraflar çekmek için tek yapmanız gereken iPhone, iPad, veya iPod Touch'ınız ile eşleştirmek. Hem de herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan. Cihaz aynı zamanda Bluetooth v4.0 destekleyen Android bazı telefonlarla da kullanılabiliyor. Gençlerin telefonlarında takılı, yanlarından ayırmayacakları bir aksesuar haline gelecek olan SC-100 ile artık kimse arkadaş ve aile toplantılarında fotoğraf karesi dışında kalmayacak

Kullanmak için tek yapmanız gereken telefonu sabit bir yere konumlandırmak, gurubun içine katılmak ve düğmeye basmak. Bundan sonra "Gözüm kapalı mı çıktı acaba?" diye düşünmenize gerek kalmayacak. Düğmeye basılı tutup, arka arkaya çektiğinizde fotoğraflardan en az birisinin güzel çıkacağına emin olabilirsiniz. Kumanda mesafesi ile 10 ile 30 metre arasında değişiyor. Dolayısıyla yine de çok fazla uzaklaşmamak da fayda var. Maytel ürünlerini Türkiye'ye ETİ Bilgisayar getiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Oppo N1'den çakma.

Peki telefonu sabit olarak koyabilecek yer yoksa ne olacak her yerde tripod var sanki

ne kadar gereksiz Cam me uygulaması ile böle bir araca gerek bile kalmadan el haraketinizle çekebiliyorsunuz bunu yazan yazar yenı gelısıyor sanırım.

Sen de yorum yaz