Uzaylılarla mı yaşıyoruz?

Aramızda uzaylıların yaşıyor olma ihtimalini hiç düşündünüz mü? Düşünen o kadar çok kişi var ki...

Uzaylılarla mı yaşıyoruz?

Çok uzun zamandır insanların merakını cezbetmeyi başaran uzaylılar sadece bilim kurgu hikayelerinin parçası değil. En azından, tahmin ettiğinizden çok daha fazla insan uzayda bizim dışımızda akıllı canlılar olduğuna inanıyor. Hatta bazıları uzaylıların hiç de uzakta olmadıklarını, yanımızda yani Dünya'da yaşadıklarına inanıyor.

Yapılan çok sayıda anket ve araştırmaya göre her 5 kişiden biri uzaylıların dünyada gizlenmiş veya şekil değiştirmiş olarak yaşadıklarına inanıyor. Erkeklerin kadınlara göre bu düşünceye daha çok inandıkları görülüyor. Araştırmaya göre ankete katılan erkeklerin yüzde 22'si uzaylıların Dünya'da olduklarını söylerken, kadınlarda bu oran yüzde 17 civarında.

Dünya'daki uzaylılar fikrine gençler daha yakın görünüyor. 35 yaş altı katılımcıların yüzde 25'i bu fikre inandığını belirtirken, 35 - 54 yaş arasındaki katılımcılarda oran yüzde 16'ya düşüyor. 55 yaş üzerindekilerin Dünya'daki uzaylılara inanların oranı ise sadece yüzde 11.

Ülkelere göre bakıldığında bu fikre en çok sahip çıkanlar Hintliler. Hintlerin yüzde 45'i uzaylıların aramızda olduğunu düşünüyor. Ardından yüzde 42 ile Çinliler, yüzde 29 ile Japonlar ve yüzde 25 ile Güney Koreliler geliyor Avrupa'da İtalyanların yüzde 25'inin bu fikre yakın olduğu görülürken ABD'de ise oran yüzde 24...

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

kadınlar daha mantıklıymış

bu uzaylılara inananlar dinimizce de varlığı beyan edilen ve inkar etmenin dinden çıkmak anlamına geldiği nam-ı diğer "3 harfliler" i görmüş olabilirler. gerçekten de bu varlıklar mevcut olduğu için bu insanlar da bu varlıkları görüp bir anlam veremedikleri için uzaylı damgasını yapıştırmış olabilirler.

@28 Kas 2013 22:33 Sana onu söyleyen hocayı bir getir bana da ben onu bir.... Neyse kuranı okudun mu acaba ? Gerçekten okudun mu acaba ? Boş veer sen kölesin zaten senin kafa almaz sen takıl cinlerinle :)

Dünyalılarla birlikte yaşadığımız yalan valla! kusura bakmayın şu anda meşgulum daha fazla yazamayacağım, daha Türklerin; oralet, çay, cep telefonu, kornaya basmayı çok sevdiklerini rapor etmem gerekiyor.

Kimse cinlerden bahsetmez tabi onlara kılıf uydurmuşlar uZaylılar demek daha kolay... Cinler vardır ve inanmak haktır ve hiçbirşekilde inkar edilemez ...

@28 Kas 2013 22:55 Şu yorumdan zaten belli oluyor.İnsanların çoğu ancak köle zekasına sahip :/

Nerde çektiniz resmimi?:)))

Nerde yapmışlar bu anketi acaba...

Hepimiz uzaylıyız zaten, pfff.

uzaylıların içimizde yaşadığını düşünen o arkadaşlara psikologa gidip tedavi olmalarını öneririm, ama şimdi tekrar düşününce mantıklı gelmeye başladı!

bu uzaylı meselesi yıllarca insanların bilincine yerleştirildi.Bunlar tamamen uydurma ve gelecekde sahte bir olay yaptıklarında insanlarn inanması için çoktan zemin hazırlanmış durumda.İllimunatinin planlarını bilen bilir zaten.Biride gelip illimunati yok yeee demesin ağzına kürekle vururum.

kadınların ilgi alanı belli :) uzaylıları ne yapsın

Türkiye de bu konu çok alaya alınıyor. Bende bu konuyu asında alaya alan biriydim yaşadığım tecrübelerden sonra bende bu ankete katılıyorum. Bana sorarsanız Cinlerle, uzaylılar farklı şeyler. Hemen Cinlerin arkasına saklanmamak lazım.

Biz de onlara göre uzaylıyız, varsın onlar düşünsün :)))

Uzaylılar ile temas kurmayı çok isterdim. Oraları gezmek görmek çok hoş bir deneyim olurdu. Bana birşey yapacaklar diye de bir korkum yok; çünkü onlar medeniyet olarak da bizlerden çok üstünlerdir. Bizlerin onların yanında çok ilkel kalma ihtimali yüksek. Zaten kötü bir emelleri olsaydı bunu çoktan yaparlardı. Hey uzaylılar; eğer beni duyuyorsanız, gelin tanışalım, konuşalım:) ama ben şuna da inanıyorum: Bazı şeyler insanların dikkatini uzaya çekmek ve uzay ile ilgili bir merak uyandırmak için yapılıyor. Tabii rating için, sansasyon için yapılanlardan bahsetmiyorum bile. Yani ortada çok fazla asparagas da var... <Cleverman>

Bugün kullandığımız teknolojilerin bile onlardan kopyalanmış teknolojiler olma ihtimali var. Ayrıca UFO hikayelerinin tamamen asparagas olma ihtimali de var ama bir yerlerde daha gelişmiş veya daha ilkel bir hayatın var olduğuna inanıyorum. <Cleverman>

benim resmimi koymuşlar :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))

demek ki kim daha çok uzaylı filmi seyrediyorsao daha çok inanıyormuş :)

içimizde değilde evrende yalnız olmadığımız kesin not: ufo gören biri

@29 Kas 2013 11:16 O gördüğün cindir. Cinler kılık değiştirebilirler. Ve şakayı eğlenceyi severler. musallat olmamaları için onlarla ilgilenmemek, uğraşmamak gerek...

Uzaylılar osmanlı zamanında çıkmadı selçuklular zamanında çıkmadı da şimdi mi belirdi son 50 60 senede? Bırakın allahaşkına. Ufoyu yapan da amerikadır. Uzaylılar safsatasını çıkartanda amerikadır.

Uzaylılarmış komik...Uzaylılar var mı? evet var, var ama kendi gezegenlerindeler... Dünyada insan adı verilen uzaylılar var... :) Nede olsa diğer gezengenlerde yaşayanlar için bizde uzaylıyız... dünyaya geliyorlarmı? bence hayır... peki gördüklerimiz ne uçan daireler falan... onlar gizli yapılan ve hala denenen gizli teknolojilerin saha testlerinden başka birşey değil. bu testlerin ve operasyonların gizlenebilmesi için ufo haberleri yayınlanıyor olabilir... olaylara birkaç açıdan gerçekçi olarak bakarsanız birazda bilim ve teknolojideki gelişleri izlerseniz anlarsınız. Şunu unutmayın! Bildiğiniz kadar görürsünüz...

Kedidir o kedi :D

Kedidir o diyen arkadastan Allah razi olsun. Beni bu saatte güldürdü ya Allah da onu güldürsun.

Alın size Ufolar :) http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=20690&rid=2

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir