V550 Nano: Laptop'tan ayrılamayan fare

Logitech'in yeni faresini laptop'unuza asabilirsiniz. Peki ama kim faresini laptop'a asmak ister?

V550 Nano: Laptop'tan ayrılamayan fare
V550 Nano: Laptop'a yapışıyor.

Logitech'in piyasaya sürdüğü klavye ve farelerden çoğu zaman övgüyle söz ederiz. Şirket ürünlerinde uyguladığı yeni fikirlerle genelde beğenimizi kazanmayı başarır. V550 Nano da Logitech'in ilginç fikirlerini birleştiren bir kablosuz laptop faresi. Ancak bu kez üretilen fikir biraz "fazla" ilginç gibi...

Lazer teknolojisini kullanan V550 Nano, sahip olduğu çok küçük alıcı yardımıyla büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Alıcıyı USB portuna taktığınızda bir daha çıkartmanıza gerek kalmıyor. Hatta alıcıyı USB üzerinde bırakıp laptop'unuzu sorunsuzca çantanıza yerleştirmeniz bile mümkün.

Buraya kadar her şey güzel, ama ilginçlik Clip-and-Go adı verilen yeni özellik ile birlikte başlıyor. Bu özellik sayesinde fareyi kaybetme sorunundan kurtuluyorsunuz, zira farenizi laptop'a basit bir şekilde "takma" ya da "asma" şansına sahip oluyorsunuz. Yapmanız gereken, sadece küçük aparatı laptop üzerine yapıştırmak ve fareyi de bu aparata asmak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bence gayet işe yarar, akıllıca bir özellik. Bilgisayarınızı çantaya koymadan kısa mesafeli bir yere taşırken (fotoğrafta da görüldüğü gibi) faydalı olabilir.

70 dolar biraz fazla değil mi??
mesela ben 9 ytl lk minton mouse kullamıyorum 3-4 yıldır mouse ye hiç bi şey olmadı...

mıknatıslı sanırım. kullanışlı fakat lcd'ye zarar verebilir ne kadar ekranın arka tarafında olsada..

fareyi bilmem ama sanki laptop macbook pro .bence laptop daha güzel.

hep derim yine diyorum logitech'e para döken enayi parayı nereye döktüğünün farkında değil ki? logitech de akıllıca davranıyor baktı ki müşteri kitlesi safkan enayilerden oluşuyor... onlar da yoluyor da yoluyor.........

ahh ahh macbook pro sana ne zaman sahip olabileceğim acaba

dünyanın en küçük alıcısına sahip ve en uzun pil ömürlü faresinden bahsediyoruz bahsettiğiniz özellik extra bir şey isteyen takar istemeyen takmaz.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
V550 Nano: Laptop'tan ayrılamayan fare
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir