Ve beklenen fragman geldi!

Facebook filminin ilk fragmanı resmi olarak yayınlandı: İşte film hakkındaki detaylar ve o fragman..

Facebook'un ve kurucusu Mark Zuckerberg'in hikayesini konu alan bir filmin çekileceğini yaklaşık 2 yıl önce buradaki haberimizde duyurmuştuk. Bu söylenti 1 yıl önce söylenti olmaktan çıkmış ve çalışmalara start verileceği duyurulmuştu. Ve işte o film için geri sayım başladı.

Facebook kullanıcılarını heyecanlandıran son gelişme ise, filmin fragmanının yayınlanması oldu. "The Social Network" isimli film David Fincher tarafından yönetiliyor; başrolde ise Jesse Eisenberg var. Tahmin edebileceğiniz gibi Eisenberg, Mark Zuckerberg'i canlandırıyor.

Söylentilere göre Zuckerberg, filmdeki portresinden hiç de memnun değil. Filmde kendisinin para meraklısı, kadınlara yakınlaşmak için arkadaşlarına yaslanan bir bilgisayar delisi olarak gösterildiğini düşünen Zuckerberg, şimdilik konu hakkında sessiz kalmayı tercih ediyor.

Filmin sloganı ise "You don't get to 500 millon friendswithout making a few enemies", yani "Birkaç düşman edinmeden 500 milyon arkadaşa sahip olamazsınız".

The Social Network'ün yayınlanan resmi fragmanını izlemek için tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bi sakincasi yok. Ama bu filmin cikmasini istemeyenler vardi :)

fragmanıda bişi olsa bari..yazı ve konuşmadan ibaret..böyle filmmi olur varsın hiç çıkmasın daha iyi ..twilight ecplise bile buna bin basar..

ne biçim fragman ya bu :s

Haha sloganı sevdim "Birkaç düşman edinmeden 500 milyon arkadaşa sahip olamazsınız".

imdb bottom 100 listesine merhaba der diye düşünüyorum :-/

Bence gayet güzel bi fragman. Film de çok güzel olacağına inanıyorum ;)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play