...Ve farklı bir iPhone daha geliyor!

İnternette ortaya çıkan bu yeni fotoğraf, beklenen yeni iPhone hakkında önemli bir detay sunuyor!

  • Ertuğrul Süngü
...Ve farklı bir iPhone daha geliyor!
Gri ile birlikte toplam dört farklı renkte 5S oldu

Merakla beklenen yeni iPhone (ya da iPhone'lar) hakkında ortaya pek çok iddia atıldı. Bunlardan en önemlilerinden biri ise, yeni telefonların, siyah ve beyaz renk haricinde, "daha renkli" modellerle de piyasaya sürüleceği olmuştu.

İşte bu iddia, ortaya çıkan yeni karelerle bir kez daha gündemde. Sadece birkaç gün önce, Japon sitesi ASCII üzerinden yayınlanan yeni görüntülere göre, "gunmetal" yani koyu, demir grisi renk seçeneği de menüye eklenmeye hazırlanıyor. Şimdilik sadece bir iPhone SIM kızağını gösteren fotoğraf üzerinden yola çıkılarak tahminde bulunulan bu yeni renk, resimde de görebileceğiniz ve hakkında daha önce de bilgiler sızdırılan şampanya, altın karışımı model kadar ilgi çekecek gibi görünüyor.

iPhone 5S, kuvvetle muhtemel, 10 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Apple etkinliğinde tanıtılacak. Etkinliğin bir diğer önemli ürünününse, çok daha ucuza satılması beklenen iPhone 5C olması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ne ayfonmuş arkadaş ya.. bitmedi, bitmedi!

Yaw he he tamam. Ziyaretçi Bugün  20:02 aynen kardeş seninleyim.

iPHONE çöpünü haber yapmaktan ne zaman bıkacaksınız? Apple fanboyluğunu bitirin artık...

@grezimonk sen ne zaman android'in saha elemanlığğını bırakırsan o zaman bırakırlar seni counterlamaya calısıyo adamlar anca senin gibi işsiz varken

@28 Ağu 2013 20:14 bir Apple kölesi tespit edildi...

@grezimonk insanlara saygın olsun andaval

@29 Ağu 2013 16:46 Andaval sensin ben Metropolde doğdum senin gibi köylü değilim... :P

s4 çıkmadan 1 ay önce s4 le yatıp s4 le kalkıyorduk şimdi de sıra iphone da. bu tarz haberlerin hoşuna gitmeyenler varsa habere tıklamasın okumasın yorum da yapmasın. şimdi chip editörü yazarmış: okumazsa okumasın ama habere tıklasın diye :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play