Ve Galaxy S III hazır (mı?)

Merakla Samsung'un Galaxy S III'ünü bekliyorsanız, bu haberimiz merakınızı daha da artırabilir...

Bugüne dek ortaya attığı iddialarla çok fazla ses getiren, Mobile-Review.com editörü Eldar Murtazin, bu kez de Galaxy S III'ü bekleyenleri heyecanlandıracak bir iddia ile ortaya çıktı. Murtazin'e göre Galaxy S III'ün geliştirilme ve tasarım aşamaları sona erdi; telefon üretim bandlarına çıkmak üzere...

Murtazin bu iddiasını kesin bir piyasaya çıkış tarihi vererek desteklemese de, bugüne dek yazdıklarında yakaladığı isabet oranı, bu iddianın da gerçek olma ihtimalini artırıyor. Daha önce Galaxy S III'ün plastik yerine seramik bir arka kapakla geleceğini söyleyen Murtazin, bu nedenle yeni Galaxy S'in, eski modellere göre daha ağır olabileceğini belirtmişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Bende GALAXY S 2 var 3 ciksin verip 2 yi üc alicam :))

bekle bekle fıtık olduk :) gelsede alsak artık... ondan sonra apple iphone 5 de çıkarsa , 6 da çıkarsa S III'ün krallığı devam eder :))

niye? s2 ihtiyaçlarını karşılamıyomu? bu kadarmı gösteriş budalası oldunuz lan!..

bende s2 kullanıcısıyım çıkar çıkmaz s3 alacağım samsung aldıgı parayı her kuruşuna kadar hak ediyor forever samsung :)

pis zengin g2 neyine yetmiyor;P

galaxy nexus alın güncellemeler anında cebinize gelsin :) galaxy s3 alıp 6 ay güncelleme beklersiniz sonra :D

yunanistan tabak kıra kıra krize girdi "amaaan tabak sanki n'olcak" dediler. İsraf yiğidin nefesini keser derler. Biz de milletçe deli gibi telefon değişe değişe krize gireceğiz sanırım. Pazarlamacılık ve "fanboy"laştırma artık iğrençleşmeye başladı. Sanki bu telefonlarda millet autocad, 3d max gibi epey güçlü programları kullanıyor ya da ne bileyim Crysis 2, Skyrim oynuyor. Yazık..! Ortalama bir akıllı telefonla da gayet iyi ihtiyaçlarını karşılamak mümkün kardeşim boş ver elmayı( adını anmak istemiyorum bunların) galaxy s3'ü.

ince olsun ve sağlam hissettirsin de 50gr fazla olsun önemli değil..

ne yapalım alacaksan ???

Bende 4 ü alacagım :)

napalım alıcaksanız, s3 yine android klasiği olucak herhalde. 4.0la çıkıp 5.0ı destekler ama 5.1i desteklemez. sonra vay efendim güncelleme bilmemne. akıllı telefon endüstrisi artık canımı sıkıyo. arama yapan mesaj atan bi de çalar saati olan "akılsız" telefon çok daha mantıklı geliyo

Herkesde Trend Neyse onu yapma derdi yoksa s2 arc s 4 s alayı herkese yetıyor...

S2 zaten istenileni yeteri kadar yapiyor. Yeni bir teknoloji ortaya atilmadikca kasa ve daha iyi işlemci icin bu kadar buyuk paralari elden cikartmak sacmalik olur. S3teki yenilikler cozunurluk kamera islemci ve kasa. hadi bilemedin tw5. Bunlar icin gereksiz masraf.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir