...Ve karşınızda yenilenmiş yüzüyle Hotmail!

Microsoft, e-posta servisi Hotmail'e sessiz sedasız yeni özellikler ekledi. İşte yeni Hotmail!

...Ve karşınızda yenilenmiş yüzüyle Hotmail!

Microsoft, beklendiği üzere Hotmail üzerindeki çalışmalarını yoğunlaştırdı ve yeni özellikleri sessiz sedasız Hotmail'e ekledi. Yeni özelliklerle ilgili bilgi almak için ise Microsoft'un resmi Windows Live blog sayfasına bakmak yeterli.

Eklenen özelliklerden biri ile kullanıcı dilediği mail'i gelen kutusunun en üstünde tutabiliyor. Bir diğer özellik sayesinde ise Hotmail, abonelikle bağlı olunan sitelerden gelen ilan ve içerikleri ayrı bir klasöre koyuyor. Dileyen kullanıcı, "abonelikten çık" özelliğini kullandığında Hotmail otomatik olarak ilgili servise ulaşıyor ve bu içeriklerin kullanıcı tarafından artık istenmediğini haber veriyor.

E-mail klasörlerin farklı farklı sınıflandırılabilmesini de sağlayacak yeni Hotmail, önümüzdeki haftalarda yeni yüzüyle kullanıcıları selamlayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Ben inceledim güzel görünüyor özellikleri de öyle ama ana sayfanın sağındaki kocaman reklamı kaldırmamışlar onuda kaldırsalar süper olurdu...

güzel olmuş sevindim bu habere...

abonelikten cik ozelligi super! Tam aradigimiz da bulamadigimiz bi ozellik. Keske hepsinde de olsa. Hotmail, messenger kullananlarin maili algisindan kurtulsa keske. Daha bi is icin kiullunanlarin maili olsa.

Bu haliyle, yani reklam ve ağır haliyle, aynı zamanda genel değerlendirildiğinde Gmail ile yarışamaz bile...

internet aleminde Halay bası olan hotmail. Sizce bu tür bi yeniliğe geç kalmadımı ????

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost