Verbatim, SDHC Class 10 kartlarını tanıttı!

Verbatim, yüksek hızlara ulaşan Class 10 microSD kartlarını tanıttı! İşte kartların sundukları...

Verbatim, SDHC Class 10 kartlarını tanıttı!

Verbatim yeni Class 10 SDHC (Secure Digital High Capacity) Flash Kartları, minimum 10MB/sn veri transfer hızını garanti ediyor. Verbatim'in SDHC kartlarının yüksek hız ve büyük kapasiteleri hem dijital fotoğraf ve video kameralarda devasa bellek kullanımı için hem de cep telefonları, GPS cihazları, PDA'lar ve MP3 çalarlar gibi diğer SDHC cihazları için iyi kılıyor. SDHC kartların hem standart hem de mikro boyutu 4GB ila 32GB arasındaki kapasitelerde sunuluyor.

SDHC kartlar dijital kameralar, taşınabilir müzik çalarlar, video kameralar, akıllı telefonlar, PC'ler ve diğer tüketici uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. HD video ve yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf ve mobil uygulamaların artan kullanımı, daha yüksek depolama kapasitesi ve daha hızlı veri transfer hızı gerektirmektedir. Bu nedenle, SDHC kartlar maksimum hız değil, minimum aralıksız veri aktarım hızını garantiler. Class 10'un en belirgin özelliği minimum veri aktarım hızının saniyede 10 MB olmasıdır.

Cep telefonları için Micro SDHC kartlar

Cep telefonları için Micro SDHC kartlar

Şu anda hafıza kartının en küçük form faktörleri mevcuttur, mikroSDHC hafıza kartları cep telefonları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu küçücük bellek kartı çok az güç tüketir ve böylelikle cep telefonunuzun pil ömrünü korur. Aynı zamanda GPS cihazları, MP3 çalarlar, dijital kameralar ve PDA'lar ile kullanılabilir. Uyumlu aygıtların listesi her geçen gün artmakta ve Verbatim mikroSDHC bellek kartları SD adaptörü ile birlikte kullanıldığında bir SDHC bellek yuvası bulunan tüm aygıtlar ile uyumlu çalışır.

Verbatim EUMEA Flash ve USB Bellek İş Geliştirme Müdürü Hans Christoph Kaiser: "En yeni SDHC Class 10 yüksek performanslı kartlar ile - hem standart hem de mikro boyutu - Verbatim büyük kapasiteleri ve kısa aktarma süreleri ile depolama kartları için artan talebi karşılamak için kendi flaş ürün çeşitliliğini genişletiyor. İki farklı boyut ve 4GB ila 32GB depolama kapasiteleri ile herkes için kaliteli flaş kart depolama çözümleri sunuyoruz." diyor

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

iyi de 10 mb/sn yeterli bile değil. bu hızla kaba hesapla 32 gb lık kart yaklaşık 1 saatte işlenir, ki bu da muhtemelen okuma hızı, yazma hızı değil

Samsung Galaxy S 9000 bu kartın hızından sonuna kadar faydalanabilir mi peki? 32 GB'ını almayı düşünüyorum da...

İşte bu microsd süper olmuş hem veri transfer hızı yüksek hemde kapasitesi özellikle telefonlarda sıkıntı yaşıyorduk.Ama fiyatıda kapasitesi gibi yüksek olucak sanırım :)

kaçınılmaz yuksek fiyatlı olur herhalde :))

iyi de 10 mb/sn yeterli bile değil. bu hızla kaba hesapla 32 gb lık kart yaklaşık 1 saatte işlenir, ki bu da muhtemelen okuma hızı, yazma hızı değil.

en düşük 10mb/sn!!! Standart bir kartın minimununu sen hesapla artık.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost