Verbatim USB 3.0 harici SSD ile hızlanın!

Verbatim'in USB 3.0 destekli yeni harici SSD'si yüksek hızlara çıkabiliyor! İşte diskin sundukları

Verbatim USB 3.0 harici SSD ile daha fazla hız!
32GB, 64GB ve 128GB kapasitelerde piyasaya sunuluyor

Verbatim'in USB 3.0 arayüzlü 32GB ila 128GB kapasiteli yeni ultra-ince external SSD'si (solid-state drive) USB 3.0 host sistemi ile birlikte kullanıldığında, 190MB/sn oranında transfer hızını destekler. Verbatim USB 3.0 External SSD'nin G/Ç 8-kanal kullanımı, ışık hızında transferler için tasarlanması, HD film düzenleme, fotoğrafçılık ve performanslı oyun gibi yoğun veri işlemleri için ideal bir seçim yapıyor. Verbatim USB 3.0 External SSD 32GB, 64GB ve 128GB kapasitelerde piyasaya sunuluyor.

Yüksek aktarım oranları

Yeni USB 3.0 External SSD çok hızlı veri transferi ve çok kısa bir erişim süresi vaat ediyor. Geleneksel sabit diskler kelimenin tam anlamıyla "disk" sürücüler, çalışıp veri işlemeye başlayınca dönmek zorundadır. Herhangi bir diske ihtiyaç duymayan SSD'ler daha hızlı çalışıp veri okumaya başlarlar. Verbatim SSD'ler bu anlamda 32GB'lık cihaz için 150MB/sn okuma hızı ve 60MB/sn yazma hızı, 64GB'lık cihaz 160MB/sn (okuma) ve 120MB/sn (yazma) hızı, 128GB'lık cihaz 190MB/sn (okuma ) ve 175MB/sn (yazma) hızı sağlar. Sürücü ayrıca USB 2.0/1.1 portu ile uyumludur. Sağlam ve şıklığının yanında fırçalı alüminyum görünümlü Verbatim USB 3.0 SSD paketleri depolama cihazını muhafaza etmek için bir büzgü ipli taşıma kesesi ve bir USB 3.0 kablo içerir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

eSata çıkışı da olsun :D

eSata çıkışı da olsun :D ------------------------------------------------------------------------------------
oldu olacak idede olsun mu ? :) hem alabilecekmisin

kapasitesi çok düşük...

cep telefonu bataryası gibi. çok hoşmuş :)

sistem kurulurmu buna?

apple ın kullandığı solid state driver lar :))

bu diskleri sistemi cache yapmak için ideal. Hatta ssd olmayan diskin yanına 32 gb ssd koyup bu ssd diske cache yaptırınca dadından yenmez...

iyi de kaca bunlar?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play