ZyXEL NSA-2401: Veri depolamda yeni dönem

ZyXEL veri depolamada yeni bir dönem başlatıyor: İşte NSA-2401 ve sunduğu özellikler...

Gelişmiş ve çevreci bir depolama çözümü

Gelişmiş ve çevreci bir depolama çözümü

ZyXEL NSA-2401, sunduğu Microsoft Windows Active Directory Service (ADS), Access Control List (ACL), NTv4 Domain desteğiyle kullanıcı grupları oluşturulmasını ve bu grupların yönetilebilmesini sağlayabiliyor. XFS dosya sistemini destekleyen ürüne, USB arayüzü aracılığıyla harici disk bağlanabiliyor. Bu sayede ihtiyaç duyulduğunda daha geniş depolama alanı sunabilen NSA-2401, takılan harici disk üzerinde EXT2/EXT3, FAT/FAT32 ve NTFS dosya sistemlerini destekliyor.

ZyXEL'in NSA-2401, tüm bu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra düşük güç tüketimiyle de dikkat çekiyor. Aktif durumdayken sadece 54 W güç harcayan ürün, bu alandaki benzerlerinden %60 daha az enerji tüketiyor. NSA-2401 açılış ve kapanış saatlerinin programlanabilmesi sayesinde de enerji tasarrufu sağlayarak, kurumsal veri depolama çözümlerine çevreci bir boyut kazandırıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

her eve lazım.

olay bu hemşerim..

" her eve lazım..."

+ bencede....

Valla iyiy düşünülmüş , her eve değilde her kuruma lazım bence, bütün kurumlarımızın en büyük sıkıntısı veri kayıpları.

her eve mi?

fiyatından haberin var mı

1 new from $720.95
http://www.amazon.com/NSA2401-Drive-Bay-Storage-Device/dp/B0026OPDRI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1246614877&sr=8-1

kesinlikle son kullanıcı için muhteşem bir ürün, herkes buna sahip olmalı, şu anda bir yandan bunu yazarken bir yandan koşuyorum, cep telefonum üzerinden bağlandım nete koşarken dayanamadım duygularımı ifade etmek istedim, sırasıyla tüm teknomarketleri gezeceğim, eğer bulamazsam mecidiyeköydeki zyxel merkez binasının önünde yatacağım, bu ürüne sahip olmalıyım, hemen içinde 20 10 12 11,2 ve 3gblık sabit disklerimi yerleştirip kullanmaya başlayacağım, teşekkür ederim zyxel teşekkürler chip, teşekkürler bill gates ve steve jobs, teşekkürler ibm ilk personal computeri yaptığın ve bu teknolojilerle tanışmamıza vesile olduğun için, çok heyecanlıyım kusuruma bakmayın.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Gelişmiş ve çevreci bir depolama çözümü
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir