Veriler hem güvenli hem yedekli!

Güvenlik firması ESET, çözümlerini tercih edenlere bu yazılımı indirimli sunuyor!

Veriler hem güvenli hem yedekli!

ESET'in kurumlara yönelik ESET Endpoint Çözümleri, şimdi şirketler için yedekleme imkanı da sunuyor. 40 kullanıcı ve üzeri ESET Endpoint ürünü tercih eden firmalar, en ileri yedekleme teknolojisini sunan StorageCraft ShadowProtect ürünü %30 indirimli olarak alma imkanına kavuşuyor. ESET, sadece Şubat ayı boyunca geçerli olacak bu kampanya ile kurumlara hem dijital güvenlik hem de yedekleme çözümü bir arada sunuyor.

ESET Endpoint Security ve ESET Endpoint Antivirus ürünlerinden oluşan Endpoint çözümleri, dijital dünyadan gelebilecek tüm zararlı yazılım ve saldırılara karşı şirketler için tam kapsamlı koruma sağlıyor. Endpoint çözümleri, içerdikleri yeni teknolojilerle kurumlar için hayati önem taşıyan verilerin çalınmasını engelliyor ve tüm bunları minimum kaynak tüketimiyle gerçekleştiriyor.

Felaketi oluşmadan önlemenin hızlı yolu

StorageCraft ise sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyi yedekleme, felaket kurtarma ve sistem taşıma çözümlerini üretiyor. StorageCraft, ShadowProtect ürünüyle özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için hayat kurtaran ve 7/24 iş sürekliliği sağlayan sistem yedeklemesi sunuyor. ShadowProtect sayesinde, istenilen sistem, istenilen zamanda, istenilen yere yedeklenebiliyor ve hızlı şekilde geri yüklenebiliyor.

ESET ve StorageCraft'ın sunduğu bu iki güçlü çözüm, sadece 28 Şubat tarihine kadar geçerli olan bir kampanya ile geliyor. 40 kullanıcı ve üzeri ESET Endpoint ürününü tercih eden firmalar, StorageCraft ShadowProtect ürününü %30 indirimli olarak alabilecekler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Eset' in Antivirüs yazılımlarından n e gördük ki yedekleme çözümlerinden ne görelim...

ESET ve guvenlik? asla bir arada bulunmaz...

Ücretli ise ESET, ücretsiz ise AVAST!'tan şaşmayacaksın arkadaş.

comodo arti avast kur kurtul ugrasma esetle

Eset fanbotu yorumumu beğenmemiş virüs yuvası Windows'u çökünce anlar... conficker solucanı ellerinden öper...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir