Vestel Smart TV'ler artık Tivibu'lu

Vestel'in TTNet'le yaptığı işbirliği, Vestel'in Smart TV portalına bu önemli hizmeti de ekledi!

Vestel Smart TV'ler artık Tivibu'lu

Dost teknoloji Vestel, Smart TV portaline TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu'yu ekleyerek tüketicilere sunduğu içeriği zenginleştirmeye devam ediyor. İnternete bağlanabilen ve müzik sitelerinden sosyal medyaya, alışveriş ve fırsat sitelerinden bankaların internet şubelerine kadar 50'den fazla farklı içeriğe televizyondan erişim sağlayan Vestel Smart TV'ler, artık Tivibu hizmetlerinin yer aldığı yeni uygulama ile kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor. Vestel Smart TV kullanıcıları, Tivibu Smart TV uygulaması ile 30 adet TV kanalından ve Tivibu'nun "Seç İzle" ve "Tekrar İzle" gibi gelişmiş servislerinden yararlanabilecekler.

Vestel Smart TV satın alan tüketicilerin hizmetine sunulan Tivibu Smart TV uygulaması, yüzlerce film, dizi ve belgeseli üstün yayın kalitesiyle birlikte izleme imkânı sunuyor.

Tivibu Smart TV ile "Tekrar İzle" ve "Seç İzle"

Tivibu'nun en çok kullanılan hizmetlerinden olan "Tekrar İzle" ve "Seç İzle" seçenekleri Vestel Tivibu Smart TV uygulamasında da yer alıyor. 'Tekrar İzle' ile televizyonda yayınlanan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence ve yarışma programlarını yayınlanma tarihlerinden itibaren bir hafta boyunca istenilen sıklıkta izlemek mümkün. Vestel Smart TV kullanıcıları, 'Seç İzle' özelliği ile de binlerce içerikten beğendiklerini seçip seyredebiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bu iyi olmuş bence. En azından diğer markalardan bir farkı olmuş olur.

"Seç İzle" ve binlerce içerik olayı kesinlikle yalan. Kaç yıldır abonesiyim 20 30 film var ve sürekli belli aralıklarla değişiyor Binlerce diye reklam yapıyorlar ama 30'u bulmamıştır şu ana dek gösterimdeki filmlerin toplamı.

Tamam da sınırsız mı belli bir süre sonra ücretli TiviBu üyeliği istemesinler sora :)

ne iyi olmuş... LG sesimizi duyyy

Smart TV- Tivibu aboneliğini başlattım. Bilgisayarımdan hız tesiti yapıyorum sonuç 9010 mbps Vestel Smart'dan hız testi yapıyorum sonuç 2800 ~3200 mbps Dolayısıyla tv içerik felan izleyemiyorum. Sonuç fiyasko. Tv hata veriyor, hız yetersiz diyor.

Vestel smart tv ler tam bir fiyasko.. Smart özelliği için Ben yandım zin kendinizi yakmayın çok kötüler. Tivibu özelliği var açıyorsunuz 1-2 kanal izliyeyim diyorsunuz pat TV reset atıyor bütün smart confiğiniz siliniyor kullanıcı adları şifreler sil baştan. İade şansım olsa hemen edicem.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play