Victorinox Modern Gezginler İçin Tasarladı

Dünyaca ünlü Victorinox'un yeni valizi Touring Global, modern gezginler için tasarlandı.

Victorinox modern gezginler için tasarladı

Seyahat etmeyi yaşam tarzı olarak benimsemiş kişilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan Victorinox Touring Global, gezginler için özel olarak tasarlandı. 35cm x 55cm x 20cm ebatlarında dizayn edilen valizin iki tekerleği ve tek dokunuşla üç farklı konumda kilitlenebilen alüminyum tutamak sistemi, eşyalarınızı kolayca taşımanıza imkan sağlıyor.

İç bölmesinde Y şekilli sıkıştırma kayışı bulunan geniş bölmesiyle eşyaların valizde sabit kalmasını sağlayan Victorinox Touring Global, geniş fermuarlı file cep bölmesiyle ise daha küçük aksesuarları taşımayı kolaylaştırıyor. Dış kısmında dolgulu 15.6' dizüstü bilgisayar cebi bulunan valizin yan ceplerinin yanında arka bölmede de ıslak veya kuru eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir cep detayı bulunuyor.

33 litrelik hacimle birçok eşyayı muhafaza edebilen valiz, mavi üzerine lacivert detaylarıyla da dikkat çekiyor. Yaklaşık 2,4 kg ağırlığında olan valizin eşyalarınızı güvende tutmak için kilit özelliği de öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Victorinoc Touring Global kabin boy valiz KDV dahil 2.165,00 TL'dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost