ViewSonic, görüş açınızı değiştiriyor!

Super Clear teknolojisiyle dikkat çeken ViewSonic, bu modellerini de Türkiye'ye sunmaya başlıyor!

Oyunculara yönelik monitörler ve fazlası

Oyunculara yönelik monitörler ve fazlası

Oyuncular, ideallerindeki monitörü Viewsonic VX serisinde buluyor

Sıkı oyuncular için düşük tepki süresi ile dikkat çeken VX serisi öne çıkıyor. Türkiye'de teknoloji severlerin beğenisine sunulan yeni VX2770sml-LED modeli, şık ve ince çerçeveli tasarımı, 30.000.000:1 MEGA dinamik kontrast oranı, 178°/ 178° geniş görüntüleme açısı ve 27" boyutundaki Full HD çözünürlük sunabilen ekranıyla filmler, oyunlar ve diğer uygulamalar için iyi görüntü performansı sunuyor.

Kurumlar ve iş profesyonelleri ViewSonic VG ve VP serisi ile bir adım önde

Kurumsal-profesyonel iş segmentinde çözüm arayanlar için VG serisi, 20" ila 27" arasında sunduğu geniş ürün yelpazesi, üstün ergonomi özellikleri ve 3 yıl kapıdan kapıya garanti ile kurumların ihtiyaçlarını karşılıyor. Fotoğrafçılık, grafik tasarım, video prodüksiyon alanları, çoklu monitör uygulamaları, WQHD çözünürlük ve düşük delta değerleri gibi çözümler içinse VP serisi üst seviye panelleriyle, en profesyonel çözümleri sunuyor.

ViewSonic TD ve VSD serisi monitörler yenilikçi çözümler sunuyor

POS cihazları, kiosk ve bilgi masaları, eğitim kurumları ve mağaza için tanıtım gibi dokunmatik çözümlere ihtiyaç duyulan alanlarda kullanmak için ViewSonic'in dokunmatik ekran paneline sahip TD serisi öne çıkıyor. İşini bulut üzerinden gerçekleştirmek ve Citrix çözümlerini kullanmak isteyen içinse Android işletim sistemiyle akıllı çözümler sunan VSD akıllı monitör serisi yer alıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

30.000.000:1 way beee süper.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Oyunculara yönelik monitörler ve fazlası
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir