Vista Compatibility Center: Yol gösterici

Microsoft, Windows Vista ile donanım / yazılım uyumsuzluğu yaşayanlara yardım etmek istiyor...

Vista Compatibility Center: Yol gösterici
Vista: Uyumsuzluk sorunları için farklı bir çözüm.

Microsoft bundan sonra, eksik sürücüler veya eski yazılımlar sebebiyle oluşan Vista uyumsuzluklarını farklı bir yöntem ile gidermeye çalışacak.

Windows Vista Compatibility Center ile Microsoft müşterilerine uyumlu cihaz ve uygulama seçiminde yardımcı olmak istiyor. Üretici, ilerleyen zamanlarda web sitesinde Vista ile uyumlu olan donanım ve yazılımların listesi yayımlanacak. Şu anda Compatibility Center yapım aşamasında ve boş bir sayfa gösteriyor. Microsoft'a göre bu hizmet yakında kullanıma hazır hale gelecek.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

o sayfaya bizde destek verip düzeltebilir miyiz bende destek vermek isterim

sorun ya ethernet veya wireless bağlantısında olursa :)

"Microsoft, Windows Vista ile donanım / yazılım uyumsuzluğu yaşayanlara yardım etmek istiyor..." başlığını görünce ben de sewindim bi an güzel sürücüler gelcek diye... elimde bitane bluetooth dongle war onu kullanamıyorum yaa. sürücü yok. ne microsoft'ta ne de ürün sayfasında. Xp sürücüsünü kurunca biraz problemli de olsa çalışıyo ama... bu gene de olayın acizliğini değiştirmiyor maalesef

saçma bişey. fıstık gibi xp var daha çok uğraşcaklar vistayla

bence biraz geç kaldı ama hiç yoktan iydir bence şimdiden windows 7 nin destek sitesi üzerinde ugrassınlar ki insanlar windows 7 coktıgında afallamasın

Microsoft destek falan vermicek, sadece kendi ürünüyle kullanabileceğiniz ekran kartı, usb bellek vs. her türlü donanımın listesini verecek sadece. Bu da yardım mı?

bence sana izin vermezler

Biraz değil çok geç kaldı madem onu yapacak gücün vardı nerdeydin şimdiye kadar abuziddin efendiiiiii bak millet windows 7 ye geçecek nerdeyse :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir