Vodafone'dan 3G bağlantılı iPhone 3GS!

Türkiye bunu bekliyordu! En iyi iPhone şimdi uygun görüşme ve 3G internet seçenekleriyle satışta!

Dünyanın en yaygın satış uygulaması Türkiye'de
iPhone 3GS, iPhone serisinin en iyisi

Dünyada fırtınalar kopartan iPhone 3GS, Vodafone Türkiye tarafından satışa sunuldu. Çoklu dokunmatik ekranı ve mükemmel tasarımı ile etkileyici bir telefon olan iPhone 3GS, bir cep telefonunda bulunabilecek en iyi özelikleri bir araya topluyor. Üstelik Amerika ve Japonya gibi ülkelerdeki şartlarla bu telefona sahip olmak mümkün!

Şimdiye dek üretilen en güçlü iPhone olan 3GS, 28 Agustos Cuma günü satışa sunuldu. Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla faturalı abonelere özel fırsatlarla satışa sunuluyor. Bu şartlarla hem her yöne konuşma paketleri, hem 3G internet bağlantısı, hem de telefona peşin para vermeden, hizmet ücretiyle bütünleşik bir paket halinde bütün bunlardan yararlanmak için gereken iPhone 3GS akıllı cep telefonunu sahibi olunabiliyor.

Güçlü işlemcisiyle çok hızlı olan iPhone 3GS, tüm uygulamaları daha hızlı başlatabiliyor, 32GB kapasiteli versiyonuyla daha fazla şarkı, video, uygulama depolayabiliyor, 3MP çözünürlükte kamerasıyla otomatik odaklama özelliğiyle fotoğraf çekebiliyor, başka yazılıma gerek kalmadan video kaydı yapabiliyor ve pusula uygulamasıyla yön bulmayı kolaylaştırıyor. Üstelik geliştirilmiş pil ömrüyle artık 30 saate kadar müzik dinleme imkanı ve 10 saate kadar da video izleme süresi sunan iPhone 3GS, Vodafone 3G+ ile her yerden internete ulaşılmasını da sağlıyor.

iPhone 3GS paket fiyatlarını sonraki sayfada görebilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

50 TL her yönet 750 DK lık paket.
175 - 50 =125 TL
30 TL 3G
125-30 = 95TL
95 * 18 = 1710 TL ye ücretsiz IPhone 3G.

Arkamı dönüp kaçarım. Yazık be. HTC Diamond bu telefondan iyi ve daha ucuz. 6 Aylık fatura abonesi olmadığım için ne yazıkki alamadim o telefonu. Şimdide iyiki almamışım diyorum. Nokia nın şu N900 ü beklicem.

iphone'un yanına sadece 1gb kotalı net mi veriyolar? şaka gibi

bence turkcell'den daha pahalı... ama vodafone içinde kullanmak için mantıklı gibi sanki...

vodafone kontratsız fiyatları çok yüksek neden bilmiyorum...

Ücretsiz yazmışlar bir de. Hele ki Turkcell'in N97 kontratı 2400 TL ye geliyor neredeyse!.. .

3g s te yüzyüze görüşme özelliği yok pda olarak çok yüksek sayıda yazılıma sahip amma donanım olarak diğer telefonların altında vodafonun satmış olduğu diğer telefon markası htc yi almak bence ne mantıklısı

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Dünyanın en yaygın satış uygulaması Türkiye'de
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir