Vodafone'dan 7/24 sağlık çözümleri

Vodafone Türkiye, abonelerine 7/24 ulaşabilecekleri bir sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor!

Vodafone'dan 7/24 sağlık çözümleri

Vodafone Türkiye, bu vizyon doğrultusunda çok sayıda sağlık kurumunun yer alacağı Türkiye'nin en kapsamlı mobil sağlık platformunu iş ortağı Artı Sağlık A.Ş. ile hayata geçiriyor.

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle müjdesi verilen ve ilk adımları hayata geçirilen platform nisan ayında tüm Vodafone Türkiye abonelerinin sağlık ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerini 7/24 karşılayan bir servise dönüşecek. "Vodafone Cep Sağlık Platformu" ismi ile hayata geçecek uygulamada, Vodafone Türkiye aboneleri 1120 kısa numarayı arayacak sağlık hizmetlerine anında ulaşabilecekler.

Vodafone Cep Sağlık Platformu kapsamında; "Hamilelik ve çocuk, sağlıklı beslenme, egzersiz, tansiyon kontrolu gibi sağlıklı yaşam bilgi servisleri", "tıbbi ve psikolojik sağlık danışma hatları", "anlaşmalı sağlık kurumlarında kullanılabilecek ve acil durum sağlık bilgilerini içeren avantajlı sağlık kartları", "sağlık koçluğu ve kronik rahatsızlıkların takibi gibi kişisel sağlık yönetimi hizmetleri ve evde bakım, ambulans gibi tedavi ve tedavi sonrası hizmetleri içeren çok sayıda ürün ve hizmet Vodafone Türkiye abonelerinin erişimine sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Helal olsun Vodafone'a. Başka yerlerde kazıklanmayın. Haydi, şimdi Vodafone...

Ücretlimi olacak peki bu servis ? Malum bu devirde kimse kimseye günahını vermiyor :D

Çok para alırlar öyle bedava yapacak halleri yok. Bilğiyi insanlar internettende buluyor bizim insanımıza bilgiden çok hizmet gerek. Devlet hastaneleri adam gibi denetimden geçmeli vodafone genede iyi bir adım atmış tebrik ediyorum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir