Vodafone'dan avantajlı Nokia X3-02 kampanyası

Tuş takımının ve dokunmatik ekranın buluştuğu Nokia X3-02, avantajlı bir kampanya ile Vodafone'da

Vodafone'dan avantajlı Nokia X3-02 kampanyası

Nokia X3-02, hem dokunmatik ekranı hem de tuş takımı ile kullanım kolaylığı sunuyor. Böylece, internette keyifle gezinmek için dokunmatik ekran, kısa mesaj ve e-postaları rahatça yazmak için tuş takımı kullanılabiliyor. 78 gram ağırlığındaki Nokia X3-02, özelleştirilebilir giriş ekranı ve tercihleri ile kullanıcıya özel hale getirilebiliyor. Petrol mavisi, gümüş beyazı, koyu metal ve lila renk seçenekleri ile kullanıma sunulan cihaz, kişisel bilgi yönetimi, e-posta ve mesajlaşma, çağrı yönetimi, internet, video, müzik ve oyun gibi pek çok özellik içeriyor.

Vodafone aboneleri, sadece Vodafone'un sunduğu Nokia X3-02'ye özel kampanya sayesinde belirtilen faturalı tarifeler ile Nokia X3-02'ye 24 ay boyunca ayda 11 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olma fırsatı yakalıyor. Üstelik süper interneti rahatça denemek için ilk 3 ay boyunca kullanılabilecek toplam 1 GB internet Vodafone'dan hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında, Vodafone'un avantajlı tarifelerinden Cep Avantaj, Genç Avantaj, Cep Kamu, Cep Çiftçi, İş Ortağım ve Esnaf tarifeleri yer alıyor. Vodafone'un en çok tercih edilen tarifelerinden biri olan Cep Avantaj Her Yöne tarifesi ile ayda 55 TL'ye ev, iş, Vodafone'lularla limitsiz, diğer yönlerle tam 750 dakika konuşma avantajı sunulurken, bu tarife ile Nokia X3-02'ye ayda sadece 11 TL 'ye sahip olunabiliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi vodafone.com.tr ve Vodafone Cep Merkezlerinden öğrenilebiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Benim arkadaşım aldı pek tavsiye etmem.

ben aldım kibar ve şık ama bayan tlf.

Vodafone 2 gün önce HTC ile anlaşma yaptı. Vodafone&HTC kampanyaları da bekliyoruz.

Rezistif ekranı dokunmatik diye satan Nokia'nın oyununa gelmem.

vodafone ayak oyunlarına devam ediyor. Üstelik Faturalı hat olmadan vermiyorlamış. Hadi canım sende çok da lazım dı sanki hahahah gülüyorum sadece zavallı şirket açgözlü

oha faturalı olduğunu neden reklamlarda söylemiyorlar ki hayret bişey!

x3 aldım ben ve berbat bı telefon.

daha 1 gün önce vodafon x3-2 kampanyalı telefon aldım gerçekten berbat bi telefon aylık 19 tl 24 taksit yazık oldu paramı çöpe attım telefon dokunmatik diyorlar dokununca renkler değişiyo kamera 5.0 çözünürlük diyorlar en kötü telefon bile daha net fotoğraf çekiyor flaş yok bişey yok kimse bu kampanyaya aldanmasın

ben alacaktım ama vaz geçeceğim gibi görünüyor :)

Sen de yorum yaz