Vodafone'dan dijital dönüşüm hareketi

Vodafone Türkiye, yeni dönem stratejilerini açıkladı, yeni yerli cebinin müjdesini verdi!

Vodafone'dan dijital dönüşüm hareketi

Vodafone Türkiye, 2013-2014 mali yılı yarıyıl finansal sonuçlarını değerlendirdiği basın toplantısında, yeni stratejik planını ve yeni marka kimliğini açıkladı. Toplantıda Vodafone Türkiye'nin yeni dönemindeki güçlü yatırım planları da anlatıldı.

Vodafone Türkiye'nin "Dijital Dönüşüm Hareketi" olarak tanımladığı yeni dönem, yatırımlarla şekillendiriliyor. Türkiye'nin, dijitalleşen yeni dünyada önemli bir merkez haline geleceğini öngören Vodafone Türkiye, bu dönüşüme liderlik etmeye aday olduğunun altını çizdi. Vodafone Grubu'nun global gücünü Türkiye'ye taşıyan şirket bu farkını yeni dönemde de daha güçlü olarak gösterecek.

Vodafone Türkiye'nin güçlü yatırım döneminde atacağı önemli adımlardan biri de yerli üretim akıllı cep telefonu olacak. Vodafone Blade V adı ile Türkiye'de üretilip önümüzdeki ay piyasaya çıkacak cihazın avantajlı paketler ile tüketicilerin beğenisine sunulması bekleniyor.

Vodafone Türkiye'nin kamuoyuyla paylaştığı bir diğer dikkat çekici yatırım ise Şanlurfa'ya yakın bir tarihte kurulacak çağrı merkezi oldu. Yaklaşık 40 milyon TL yatırım ile 350 çalışan ile hayata geçecek merkezin kent ekonomisine önemli katkılar yapması bekleniyor.

Vodafone Türkiye'nin yeni dönemi yeni marka kimliği ve bu doğrultuda bugün yayına girecek olan yeni reklam filmleri ile de taçlandırılıyor. Marka kimliğini tek çatı altında toplayarak güçlendiren Vodafone, teknolojinin günlük hayatta yarattığı küçük mucizelere atıfta bulunarak "Mucizeler Vodafone'da İşte Bu Kadar Kolay" diyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

yerli üretimmi?iyide vadafone yerli bir firma degilki

@19 Kas 2013 18:34 dış ülkelerden getiriyorlar telefon parçalarını bitleştiriyorlar al sana yerli telefon aynı türkcell t40 da olduğu gibi

@19 Kas 2013 18:34 Yerli sayılır inciluz da... :)

Vodafone mu sakın inanmayın.! Hizmet vermeden fahiş fatura kesmekde bir numara sakın inanmayın.

Vodafone yatırım mı yapmak istiyor? Öyleyse 1 gb'lik kotalı internete servet almaktan vazgeçsin. Bu insanlık için büyük bir yatırım olur.

ismi de çok yerliymiş. Vodafon bıleyd bilmem ne..

@19 Kas 2013 20:18 niye işte yazıldığı gibi okunuyor, büyük sesli uyumunada uyuyor

hangi parçası yerli acaba telefonun, ses açma düğmesi mi? bıraksınlar bu işleri, yerli montaj desinler eyvallah diyelim..

Yerli derken herhalde İngiltere'de üretimi düşünüyorsun. Çünkü Türkiye'nin yerlisi değilsin.

dusuk fiyata btk izin vermiyor. mobil operatörler fiyatları cok intirirse cogu kullanıcı adsl kullanmak istemez. devlet kendi eliyle kendi vatandaşını soyduruyor

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir