Vodafone'dan herkese bedava...

Eğer 6 aydan fazla süredir Vodafone abonesiyseniz, bu müthiş hediyeyi kaçırmayın...

Vodafone'dan herkese bedava...

Vodafone, 6 aydan uzun süredir Vodafone'lu olan abonelerini, 150 ve üzeri kontör yüklemelerinde 300 kontöre kadar hediye veriyor. Vodafone sunduğu avantajlı her yöne tarifelerinin yanı sıra, ahde vefa programıyla da farkını hissettiriyor. Program çerçevesinde hediye edilen kontörler şebeke-içi kullanımla sınırlandırılmadan her yöne aramalarda kullanılabiliyor.

Vodafone'lu olma süresine ve yüklenen kontör miktarına göre kontör kazandıran Ahde Vefa Programında amaç Vodafone'la birlikte olan aboneleri ödüllendirmek, onlara teşekkür etmek. Ayrıca aboneler her yüklemede kazandıkları kontörleri, kontörbanklarında biriktirme ve istedikleri zaman promosyon hesaplarına aktararak kullanabilme imkanına sahip.

Ahde Vefa Programı'na katılmak için herhangi bir kayıt gerekmiyor. Vodafone'da 6 ayını dolduran tüm aboneler Ahde Vefa Programı'ndan faydalanabiliyorlar.

Aboneler, otomatik olarak oluşturulan 'kontörbank' hesaplarına yüklenen kontör miktarlarını SMS, Vodafone müşteri hizmetleri veya www.vodafone.com.tr. internet sitesi üzerinden sorgulayabilirler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

dadik bir operatör telefon ayarlarını almak için bile kontör alıyor

faturalılar ahde vefa kapsamında değil, şahaneliğe bakın.
ahdinizi de alıp geldiğiniz yere geri dönün.
ahımızı da biz bonus olarak veriyoruz.

Logoya ne olmuş yaa. Kırmızı güzeldi...

dadik bir operatör telefon ayarlarını almak için bile kontör alıyor

Avea daha beter,emin ol.

Aveada telefon ayarlarını her defasında sana gondereyımmı dıye mesaj atıyor. 4 kontor karsılıgında . O zaman Turkcell mi kaliteli sadece ?? Belki unuttunuz Turkcell kontör yükledikce kontor kazandırıyordu bi sıralar . Onun bi formulü gibi bi zımbırtısı vardı abonelik yıl sayısı yüklediğin kontör vs diye .. Baktılar 7-8 seneyi geçmiş abonelere fazla kontör gönderiyor hemen bitirdiler .(Ki gitse ne olur adam sana 7-8 sene para kazandırmış.) Sonra kombara çıktı(eski yeni kullanıcı olayı kalktı.) dünya kadar reklam sözde daha çok hediye kontör veriyo ama dikkatli kullanıcılar yalan olduğunu çok bariz bir şekilde anladı . Asıl kalitesizlik budur.. Sözün kısası biri diğerinden çokta kaliteli değil.Hala ülkemizde iletişim çok pahalı.

250 kontör yükledim. hediyeler görünmüyor. mail attım vodafone ne diyecek bakalım.

müşteri hizmetlerini ara mail uzun sürer

Bana sorarsanız tekrar söylüyorum, şu an arama, mesajlaşma ve veri iletişiminde en uygun tarifelere sahip operatör Vodafone'dur. 3 hatta da sahibim, aktif olarak Avea kullanıyorum. Turkcell tam bir soyguncu firma. Her kampanyasının altında bir ikiyüzlülük var. Ayrıca en önce kontörünüzü alır sonra hizmet almışsınız almamışsınız umurunda olmaz.

Vodafone sayesinde son aylarda oluşan fiyat kırma rekabeti bizlere yarıyor. Reklamlarında ekranın altından geçen yazılar da en azından okunabilecek büyüklükte. turkcell reklamlarındaki gibi pire büyüklüğünde (yada küçüklüğünde) değil.

müşteri hizmetlerinin arayınca 15 dk sade müzik çalıyor sonra açıyorlar ne zaman aradıysam 10 15 dk müzik dinliyorum fark var müzigi çalıyor rapçi olduk ya

logo cmyk olarak kaydedilmiş sanırsam tarayıcıların icc profili okuyamadığı için zıt renkler çıkmış ortaya

Editörün notu: Düzeltildi teşekkürler.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir