Vodafone faturasını ödedi, BMW 116i kazandı!

Vodafone faturasını otomatik olarak ödeyen bu şanslı genç, bakın ne kazandı!

Vodafone faturasını ödedi, BMW 116i kazandı!

Vodafone Türkiye, müşterilerinin fatura takibini kolaylaştırmak için, faturalarını otomatik ödeyen abonelerini ödüllendirmeye devam ediyor. 31 Aralık 2012 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen kampanyayla faturasını otomatik ödeyen Siirtli Vodafone abonesi Veysel Eryeşil, 29 Nisan 2013 tarihinde yapılan çekiliş sonucunda 2013 model otomatik vitesli bir BMW 116i'nin sahibi oldu. Veysel Eryeşil, aracını 31 Temmuz 2013 tarihinde İstanbul'da, Vodafone Plaza'da teslim aldı.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle abonelerimizin hayatlarını her alanda kolaylaştırma hedefiyle hareket ediyoruz. Yaşamın yüksek temposuna ayak uydurmaya çalışan müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak otomatik ödeme gibi hizmetleri teşvik eden kampanyalarla sürdürülebilir iş süreçlerine de katkı sağlamış oluyoruz. Otomatik ödeme sayesinde abonelerimiz faturalarını, ödemeyi unutma endişesi taşımadan rahat ve güvenli bir şekilde ödeyebiliyorlar. Bu anlayışla otomatik ödemeye geçerek BMW 116i'nin sahibi olan değerli müşterimiz Veysel Eryeşil'i kutluyor, kendisine keyifli sürüşler diliyoruz."

Vodafone aboneleri kredi kartları veya vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalar, Vodafone Müşteri Hizmetleri 542'yi arayarak veya Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

chip reklama mı başladınız

Plakayı ne ara taktı

talihli eleman otomobilin vergilerini ödeyebilmek için 2. ve 3. işe girmiştir artık! sokağa doğan görünümlü sahin bile park edilemeyen bir memlekette bmw kazanmak ne kadar iyi haberdir artık orası tartışılır! arabayı satayım dese vergiler filan arabayı bedavaya getirmeye çalışan uyanıklar yüzünden bir kuş parası alır anca! (mesleğim psikologluk ve boğaziçi üniveristesinde insanları intihardan caydırıp olumlu yöne yöneltmek üzerine tez hazırlıyorum)

Sen bir psikolog isen bence sadece işini yap. Milletin yaşadığı yerin yollarını kötülüyorsan bu senin devletinin vermiş olduğu önemdir. Göstermiş olduğu özendir. Şimdi git de devlerin başındaki adamlarınla biraz lafla. Neden bu otomobiller giremiyor Siirt'in Şırnak'ın Batman'ın yollarına? Sordun mu hiç? Hayır soramazsın çünkü sen ancak klavyen ile saçma sapan yorumlar yapan bir hastasın... Geçmiş olsun.

@05 Ağu 2013 14:40 at yalanı öpeyim inananı komik ergen :)

@05 Ağu 2013 14:40 "(mesleğim psikologluk ve boğaziçi üniveristesinde insanları intihardan caydırıp olumlu yöne yöneltmek üzerine tez hazırlıyorum)" Tam olarak nerde calistigini soylede insanlar ugramasin yanina, intihar oranini tavan yaptirirsin sen. :)

"vitesli bir BMW" vitessizi var mı acaba ?

@06 Ağu 2013 01:21 "2013 model otomatik vitesli bir BMW" ilk önce oku sonra yorum yap istersen bişey eleştiricem diye bu çaba ne ya...

allahın kekosuna çıkmış vay bee

@06 Ağu 2013 10:23 İnsanları dış görünüşünden, etnik kökeninden vs. yargılayarak asıl "keko"nun kim olduğunu gösteriyosun bizlere.

Sen de yorum yaz