Vodafone Londra'da iki ödül birden aldı

Vodafone'un esnaf abonelerine özel olarak geliştirdiği "Avantajlı Dükkan" platformu Londra'da iki ödül birden aldı.

Vodafone Londra'da iki ödül birden aldı

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılma hedefi doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı programlar geliştiren Vodafone Türkiye, müşteri sadakati alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden The Loyalty Magazine Awards'da bu yıl da iki ödüle birden layık görüldü. Geçen yıl "Avantaj Cepte" mobil uygulaması ve "Vodafone Red Sadakat Programı" ile ödül alan Vodafone, bu yıl da başarısını sürdürerek, Ketchup Loyalty ve AMVG Teknoloji Ajansı ile birlikte esnaf abonelerine özel olarak geliştirdiği "Avantajlı Dükkan" platformuyla"En İyi B2B Sadakat Programı" ve "Telekomünikasyon Sektöründe En İyi Sadakat Programı" kategorilerinde büyük ödüle hak kazandı. Ayrıca, "En İyi CRM Kullanımı" ve "En İyi Teknoloji Kullanımı" kategorilerinde de "Yüksek Takdir" ünvanına layık görüldü. 

Vodafone'un The Loyalty Awards'daki başarısını değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, mobil teknolojilerin gücüyle abonelerimizin hayatını kolaylaştıracak fırsat ve avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Türkiye'de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve bundan en çok faydalanacak esnafımızı önemsiyoruz. Bu doğrultuda, esnafımızın daha çok müşteriye daha hızlı erişebileceği bir platform geliştirdik. Vodafone Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinde sunduğumuz'Avantajlı Dükkan'platformu ile Vodafone Esnaf aboneleri kendi kampanyalarını yüz binlerce Vodafone abonesine duyurabiliyor. Bu platformumuzun The Loyalty Magazine Awards gibi uluslararası arenada yüksek prestije sahip bir organizasyonda iki ödül birden almasının mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, esnafımıza verimlilik ve maliyet avantajı sunan ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz."

Bir ayda 2 bin esnafa ulaştı

Vodafone'un Ketchup Loyalty sadakat danışmanlığı firması ve AMVG teknoloji firması ile birlikte geliştirdiğiesnaf abonelerine özel hazırladığı Avantajlidukkan.com web sitesi ile Vodafone'lu esnaf hiçbir ücret ödemeden kampanyasını geniş kitlelere duyurabiliyor.Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonundan siteye girerek önce kendi hesabını oluşturan Vodafone Esnaf aboneleri, daha sonra kampanyanın detaylarını giriyor. Vodafone da bu kampanyayı 22 milyon abonesinin kulanımına hazır olan Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinden ücretsiz yayınlıyor. Sadece 1 ayda yaklaşık 2 bin Vodafone Esnaf abonesi, Vodafone'un "Avantajlı Dükkan" platformundan yararlanarak satışlarını önemli ölçüde artırdı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Gayret bende vodafone kullanıyorum ciddi bir kapsama sorunu var her yerde internete bağlanamıyoruz

Sen de yorum yaz