Vodafone numara taşımada birinci

Numara taşıma özgürlüğü başladığından beri en çok geçiş Vodafone'a oldu! İşte detaylar...

Vodafone numara taşımada birinci
En çok numara Vodafone'a taşındı

Türkiye'de 9 Kasım 2008'de başlayan numara taşıma özgürlüğü geçen hafta birinci yılını tamamladı. 3G sonrası yükselişini sürdüren Vodafone, Mobil Numara Taşınabilirliği'nde en çok tercih edilen operatör oldu.

GSM sektöründeki rekabetin artmasındaki en büyük etkenlerden biri olan "Mobil Numara Taşınabilirliği" uygulamasının başladığı günden bugüne kadar 8 milyondan fazla abone bu seçenekten yararlandı.

Vodafone, hizmet kalitesini sürekli yükselten yatırımları ve abonelere sunduğu avantajlı hizmet paketleriyle, performansını hızla yükselterek numara taşımanın 1. yılında en çok numara taşınan operatör oldu.

3G ve diğer hizmetler

Vodafone yeni reklam kampanyalarıyla popüler

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, 9 Kasım 2008'de hayata geçirilen Mobil Numara Taşınabilirliği'nin GSM arenasında rekabet ortamının iyileştirilmesine yönelik önemli bir adım olduğunu vurguladı. Öğüt, uygulama sayesinde operatörler arasındaki rekabetin abonelere fayda sağladığını belirtti. Gökhan Öğüt, 3G ve diğer kaliteli iletişim hizmetlerini tüketiciye sunan Vodafone'un avantajlı tarifelerinin yanı sıra tüketicinin kalbine ve zihnine hitap eden yeni reklam kampanyalarının da numara taşıma sürecini olumlu etkilediğini kaydetti.

Numarasını Vodafone'a taşıyan abonelerin son derece memnun olduğunu aktaran Öğüt şöyle devam etti: "Numaraları değişmeden Vodafone'a taşınan yeni abonelerimiz yalnızca şebeke içinde değil, her yöne yapılan çağrılarda da sunduğumuz cazip ödeme seçeneklerinden yararlanıyorlar. Mobil Numara Taşınabilirliği uygulamasında ilk yıl sonuçlarına göre arasındaki sonuçlarına göre en çok numara taşınan operatör olduk. Vodafone olarak başarıyı yakaladığımız bu alanda, Türkiye'nin dört bir yanındaki tüm abonelerimize kaliteli hizmet sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 28 Yorum

Ben turkcelimden memnunum.. vodafone önce şu çekim gücünü halletsin. Çayeli eğitim fakültesini kazandım bu sene.. ve Turkcellin kıymetini şimdi daha iyi anlıyorum.

vadafon düzgün çekmiyor devamlı gelgit oluyor

kazıklanıyordum Vodafone'a geçtim kurtuldum

numara yüzünden geçemiyordum bir türlü şükür geçtim

Diyelim ki numara taşımada birinci çıkmış bu tam olarak başarı sayılmaz.Öncelikle müşteri memnuniyeti denilen bi şey vardır sen kalkıp mevcut müşterilerini muhafaza edemzken çılgın kampanyalarla ancak kendini kandırırsın numarasını taşıyıp gelene her yöne 1500 dakika hediye veriyorsun garibim ne yapsın bu kampanyadan yararlanalımda sonra numaramı tekrar başka öperatöre taşırım düşüncesinde,acaba numara taşıma dönemi başladıktan sonra en çok müşteri kaybeden kim onu söyleyen yok kendi adıma şunu söyleyeyim 5 yıl kadar vodafon daha önceki adıyla telsim kullanıyordum taki 20 gün öncesine kadar baktım ki bir gelişme olmayacak yani vodafondan bi hayır gelmeyecek başka bir öperatöre geçtim.Vodafona verdiğim paraya yeni geçtiğim öperatörde 2 kat fazla konuşabiliyorum.

Vodafone nekadarda birinci olsa...
Turkcell'den Şaşmayacaksın!!!!!

Turkcell'in Çekim Gücü Diye Birşey Var... ;)

Kontör fiyatları almıs basını gidiyor dur diyen yok sus diyen yok, dunya 4g ye hazırlanıyor biz gibi3.dunya ulkeleri hala 3g kazıgını merkezler ve elit semtler harıcınde kaldır at,kullandıgın yerlerde zaten faiş fiyatlar internet...bir sel olur santralı su basar sankı tarladan yayın yapıyorlar...birde kalkmıs numara tasımada birinciyiz diye reklam yappmıslar,10 senedir eskı adıyla telsim kullanıyorum...ama bence 3 de fiyasko...western88

tanıdığım 4-5 kişi vodafoneden turkcelle geçti.aramayınca sitemle numaramla t.celle geçtim diyorlar.zamanında az kazığını yemedim.turkcellle devam.meraklı

herkes bulunduğu ortama göre operatör seçsin. ona bakarsanız benim bulunduğum yerdede turkcell çekmiyor. vodafone çekiyor...

En çok numara kapanın Turkcell olmasını bekliyordum...

hepimiz vodafoneluyuz :) :)) :)))

turkcell mi bir yıl kulandım lanet olsun o bir yılada verdigim parayada bes yıldırda vodafone kulanıyorum artı avea turkcell bes para etmez bence onların yanında. bir vodafone iki avea sonuncuda turkcell.

Bende güzelim avea hattımı bir anlık kızgınlık sonucu (meşhur şebeke meşgul hatası yüzünden) turkcell'e taşıdım; ama memnun değilim. Şöyleki: her konuda inanılmaz pahalıdır!
Bırakın bazı yerlerde ve bazı zamanlarda telefonunuz çekmesin... turkcell'de fiyatı düşünür çoğu zaman konuşamazsınız.

vodafone ıvır zıvır kampanyalarla kafa ütülemiyor, kulanndığım tarifeyi konuş konuş bitiremiyorum

vodafone çekmiyormuş bilmemne, şehir effsanesi bu arkadaşş! taşş gibi çekiyor taşş! milyonlar konuşuyor vodafonla hala daha millet çekmiyo diye sallıyo, e tabi ben de o kadar kazık yesem ben de çamur atarım vodafone'a, der mi hiç ben kazıklanıyorum bu hatta he ay, abuk faturalar geliyo kol gibi diye... hahaha

daima türkcell üstüne rakip tanımam türkün parası türke kalsın yabancılara para kaptırcak enaimiyiz.

ben de firefoxçyum ama vodafonecuyum da

vodafone olmasaydı laf eden arkadaşlar gelecek olan faturalarını bi düşünsü şükretsin rekabete, başka hat kullananda saygı göstersin lütfen

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
daima türkcell üstüne rakip tanımam türkün parası türke kalsın yabancılara para kaptırcak enaimiyiz.
----------------------------------------------------------------------------
Bu yorumu yapmadan önce turkcell'in hisse dağılımını araştırsaydın bi zahmet. turkcell'de Türklerin hissesi %15,5'dir.
turkcell'de de paranın çoğu Türklere değil İsveçlilere(Telia), Finlandiyalılara(Sonera) ve Ruslara(Alfa Grubu) gidiyor. "Yabancılara para kaptıracak enayi miyiz" demişsin. Bilemiyorum, artık buna da sen karar ver. Zira farkında olmadan kaptıracağın kadar kaptırmışsın.

Vodafone kullanıcı artarsa bizde geçeriz En Ucuzu Şebeke İçi Vodafone İnkar Etmeyin:d
Şebeke Dışı Uff Neyse Turkcell Devam Saten Günde 2dk cıkmaz konuşmuyom bile

türkselin çekim gücü reklamına uyuz olduğum kadar hiç gülmemiştim şuan çekim gücünde varsa bir problem oda aveada vodafone babalar gibi allahın izniyle yükle aylık 150 kontor heryöne 3 dakikası 1 kontore konuş birde eski abone isen ahde vefadan 75 kontor hediye onuda kulln daha allahtan belamımı isteyeceğim

Vodafone'un en beğendiğim yanı limitsiz 3G internet erişimi sunması. İnterneti ne kadar kullansanız da aylık 100 TL'yi aşmıyor. Turkcell ve Avea'da 4 GB limitiniz varken örneğin 7 GB kullanın da görelim faturanız ne kadar geliyor.

türkselin çekim gücü reklamına uyuz olduğum kadar hiç gülmemiştim şuan çekim gücünde varsa bir problem oda aveada vodafone babalar gibi allahın izniyle yükle aylık 150 kontor heryöne 3 dakikası 1 kontore konuş birde eski abone isen ahde vefadan 75 kontor hediye onuda kulln daha allahtan belamımı isteyeceğim

vodafone çekmiyor diyenlerin aklı bir zamanların telsim'ine gidiyo heralde.

arkadaslar su bir gerçek vodafone hala telsim altyapısını kullanıyor bulundugum yerde vodafone ile konusmak imkansız gibi sabit durman gerekiyor ve ses kalitesi berbat ve bulundugum yer izmir diyeceksinizki telefonunda sorun var onuda test ettim samsung j700 nokia 5800xm nokia n70 motorola v3i nokia n81 telefonları ile denedim degişen yok turkcell taktıgımda ses hariika asansorde dahi ses guzel dusuk sinyal cekmesine ragmen turkcell ses kalitesi ile vodafone ve avea ya tas cıkarır gerçekler acıdır ama oyle yani kısaca vodafone ve avea nın daha cok ugrasması lazım...

vodafone en iyi fiyat-performans operatörü

@19 Kas 2009 15:23,

senarist misin?

10 yılı aşkın TR abonesiyim ama hiç bir avantajını görmedim. Bari Vodafone'ye geçeyim. Aslında çok tutucuyum kolayına değiştirmem hattımı ama 20 lira yüklüyorum ne zaman nasıl bitiyor anlamıyorum arkadaş. en azından 6 ay boyunca bedava dakikalarım olsun.

Sen de yorum yaz