Vodafone Pasaport'tan yeni yıl sürprizi!

Vodafone, yurtdışına çıkan abonelerine yeni yılın ilk günü için bakın nasıl bir süpriz hazırladı!

Vodafone Pasaport'tan yeni yıl sürprizi!
Gökhan Öğüt

Vodafone Türkiye, "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport" hizmetiyle tüm mobil iletişim hizmetlerinde yurtiçi-yurtdışı fiyat ayrımını ortadan kaldırdı ve standart yurtdışı kullanım tarifesi üzerinden 4 ayda abonelerine %84 tasarruf ettirdi.

Yılbaşına özel kampanyayla, yurtdışına çıkan "Her Şey Dahil Vodafone Pasaport"lular ise yeni yılın ilk günü Türkiye'deki yakınlarıyla ek bir ücret ödemeden konuşacak, SMS gönderecek ve internete girebilecek.

2013'ü yurtdışında karşılayacak "Herşey Dahil Vodafone Pasaport" sahibi Vodafone'lular, 1 Ocak günü Türkiye tarifelerindeki her yöne dakikaların ve SMS'lerin tamamını ve günlük 25 MB'a kadar mobil interneti 21 Vodafone ülkesinde, KKTC ve ABD'de 9,90 TL'lik ek paket ücreti ödemeden kullanabilecek. Üstelik tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve data kullanımında da yurtiçi fiyatları üzerinden ücretlendirilecekler.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak mobil iletişim alanındaki global gücümüzü, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kullanıyor, mobil iletişimin sunduğu nimetleri herkes için kolay ulaşılabilir kılıyoruz. Bu yılın Ağustos ayında lanse ettiğimiz Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimize yurtdışında internet kullanımı da dahil tüm iletişim ihtiyaçlarını kendi tarifeleri üzerinden karşılama imkanı sunduk. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatma kararlılığımızın en yeni ifadesi olan Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimiz için 21 Vodafone ülkesinde, her anlamda özgür iletişim devrini başlattık. Örneğin son 4 ayda Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abone başı ortalama yüzde 84 oranında tasarruf sağladık. 2013'ün ilk gününde ise abonelerimize Her Şey Dahil Vodafone Pasaport kullanımını hediye etmekten mutluluk duyuyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

evet kol gibi çok güzel fatura süprizi olacak...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir