Vodafone Smart Tab 10 şimdiden satışta!

Vodafone, bu yeni tableti için gelen taleplere dayanamadı ve onu erkenden satışa çıkardı!

Vodafone, 'Herkese Mobil İnternet' stratejisi doğrultusunda, kısa bir süre önce 26 yaş altı gençlere sunduğu Türkiye'nin ilk operatör markalı tableti Vodafone Smart Tab 10'u, yoğun istek üzerine, beklenen tarihten de önce tüm Vodafone'lularla buluşturuyor.

Vodafone aboneleri, Smart Tab 10'a 250 MB süper internet paketine 24 ay taahhüt vererek ayda 49 TL'ye sahip olabilecek. Daha yoğun internet kullanımı yapan aboneler için ise Vodafone Smart Tab 10; 1 GB internet paketiyle ayda 59 TL; 4 GB internet paketiyle ise ayda 69 TL'ye abonelerle buluşacak.

Vodafone, abonelerine 1 GB ve 4 GB'lık süper internet paketlerine ek olarak bir de yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli aylık 50 MB internet hediye edecek. Bununla beraber, Vodafone Smart Tablet 10'u satın alan şanslı aboneler, Vodafone Red dünyasına da adım atacaklar.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

250 MB. süper mi??

:D:D:D

250 MB. süper mi??

Digiturk ve D-Smart'ın artık Android işletim sistemli akıllı kutular çıkarmasının zamanı geldiğinı söylemiştim. Burada yapılabilecek birşey daha var aslında: Kutulara bir de uydu üzerinden kullanıcıların internete bağlanabilmelerini sağlayacak bir wireless modem eklemek. Böylece iki cihazı birleştirmiş olacağız.

Pardus'a sadece pclerde değil ufak değişiklikler ile hemen hemen her cihazda kullanılabilecek bir arayüz önerdim. Eğer önerdiğim arayüzü kabul ederlerse, Pardus'u rahatlıkla her cihaza sokmayı başarabiliriz. GNOME, UNITY veya diğer arayuzler ile pclerin dışındaki cihazlardan istenilen performansı elde etmek mümkün değildır. KDE ile ise kesinlikle mümkün değildır. Benim arayuz tasarımım flexible'dır, her cihaz ile rahatlıkla kullanılabilir. Ayrı ayrı arayüzler ile uğraşmaya gerek yoktur.

http://www.chip.com.tr/blog/cleverman/hayalimdeki-pardus-un-yeni-eskizleri_7583.html

Haydi Pardus koş ve tüm cihazlara yetiş!...

5 kuruş vermem bu ne ya bide 24 ay 50 lira verecek millet , kampanya yaptıklarını sanıyolar, işin garip tarfı millet de öyle sanıyo gidip alıyo
cahillik forevır !!!

çekmiyor ki hiç biyerde çekse hemen alıcam..

Ben iki gün önce aldm hiç begenmedim dokunmatik iyi değil ve çok takılıyor ben cep telefonundan memnunum onu kardeşime verecm

Merhaba tabletten bende aldım, beklentileri karşılıyor hiçbir takılma yok , ve dokunmatik ekranı oldukça güzel , ben 30tl x24aylık lık paketten almiştim memnunum

Sen de yorum yaz