Vodafone Smart Tab III bombası patladı!

Vodafone'dan uygun fiyat, kalite ve hızı bir arada arayanlara çok özel bir tablet!

Oynat Vodafone Smart Tab III'ü uzmanlar yorumladı Vodafone'un yüksek performansı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni tabletini uzmanlar yorumladı

Vodafone Türkiye, Türkiye'de "dijital dönüşümün lideri" olma vizyonuyla pazara sürdüğü Vodafone markalı cihazlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone Smart Tab III, Vodafone markasıyla lanse edilen üçüncü tablet serisi olarak 7 ve 10 inçlik iki boyutta sunuluyor. Güçlü donanımı, yüksek performansı ve dünyanın en ileri 3G teknolojisini kullanan Vodafone Süper İnternet'le beraber sunulan Vodafone Smart Tab III tabletler, her bütçeye uygun, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Vodafone Smart Tab III incelememize buradan ulaşabilirsiniz!

Vodafone Türkiye, Süper İnternetli Tablet portföyüne kendi markasını taşıyan iki yeni tablet ekliyor. Dünyanın bir numaralı bilgisayar üreticisi Lenovo kalitesi ile üretilmiş Vodafone Smart Tab III tabletler, 7 ve 10 inçlik iki modeli ile yüksek performansı uygun fiyatla sunuyor.

Vodafone'un Türkiye'de kendi markasıyla lanse ettiği akıllı cihazlar arasına eklenen Vodafone Smart Tab III tabletler, uygun fiyata sunduğu yüksek performans ile son teknoloji tablet arayanlara hitap ediyor. Vodafone Smart Tab III tabletler, 4 çekirdekli hızlı işlemcisi, yüksek ekran çözünürlüğü, Android 4.2.2 işletim sistemi ve Vodafone'un büyükşehirlerde en hızlı 3G'yi sunan güçlü altyapısı sayesinde hem iş hem de evde tablet kullanıcılarına aradıkları fiyat-performans dengesini sunmayı hedefliyor. Lenovo tarafından üretilen Vodafone Smart Tab III tabletler, geniş depolama alanları, zengin uygulama içerikleri ve aksesuarları ile benzersiz birer tablet deneyimi sunuyor.

Vodafone Smart Tab III'ü bir de CHIP Online uzmanlarından izleyin!

ADVERTORIAL

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz