Vodafone'a "taşınanlar" kazanıyor

Vodafone'a taşınanlar ve onları davet eden Vodafone'lular 3000 dakika veya 3 GB internet kazanıyor.

Vodafone'a "taşınanlar" kazanıyor

Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone, abonelerine kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone'un yeni kampanyası ile, numarasını daha önce Vodafone'a  taşımamış aboneler ve onları davet eden Vodafone'lu arkadaşları, avantajlı fırsatlardan yararlanma şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında numarasını Vodafone'a ilk kez taşıyan aboneler ve bu aboneleri 21 milyonluk Vodafone ailesine davet eden arkadaşları, 3 GB mobil internet veya Vodafone'lularla 3000 dakika konuşma kazanacak.

Yalnızca SIM kart değiştirerek iletişime kesintisiz devam

31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile numarasını Vodafone'a  ilk kez taşıyan aboneleri, 15 TL'den başlayan çok avantajlı tarifeler ve bu tarifelere ek Vodafone'lularla 3000 dakika konuşma veya 3GB mobil internet hediyeleri bekliyor. Telefon numarasında hiçbir değişiklik yapılmadan gerçekleştirilen numara taşıma işlemi ile, geçiş esnasında yalnızca SIM kart değiştirerek iletişime kesintisiz devam edebiliyor.  Vodafone'un numara taşıma kampanyasına katılmak için Vodafone mağazalarında ücretsiz başvuruda bulunmak yeterli.

Ender Buruk: "Herkesi 21 milyonluk mutlu Vodafone ailesine katılmaya davet ediyoruz"

Dijital dönüşüm vizyonu doğrultusunda mobil iletişim teknolojilerinin gücünü kullanarak abonelerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya büyük özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni numara taşıma kampanyasıyla Vodafone'lu olmayan herkesi Vodafone dünyasının ayrıcalıkları ile tanıştırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, numarasını ilk kez Vodafone'a taşıyanlar ve onları davet eden Vodafone'lu abonelerimize 3 GB mobil internet veya Vodafone'lularla 3000 dakika hediye ediyoruz. Aboneleri tarafından en çok tavsiye edilen operatör olarak, herkesi bu avantajdan yararlanmaya ve 21 milyonluk mutlu Vodafone ailesine katılmaya davet ediyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Biz düştük, başkalarıda düşsün mantığı... Vodafondan her daim uzak dururum...

Ben ve Avea mutluyuz ya. Uygun Fiyat güzel tarifeler :)

geçen elektirk kesintisinde turkcell çalışmadı vodafondan kesintisiz internete girip konuşanlar vardı. artı turkcell in tarifeleri çok pahalı geçmeyi düşünüyorum nasıldır.

@11 Nis 2015 21:16 Faturaları diğerlerine ghöre pahalı ama maalesef en iyi çekim gücü turkcell de. o yüzden turkcell kullanmaya devam...

@11 Nisan 2015 21:16 geçme hiç hizmet derler hizmet nami hiç bisey yok işleri güçleri milleti soymak

Kesinlikle cekim sorunu var. Interneti cok zayif. Kullaniyorum. Ama baska operatore geciyorum simdi.

Çok dikkatli ve detaylı izleme programı ile internet kullanıyorum vodafone da, 4 GB güya, 2,11 GB dolduğunda internetin bittiğini söylüyor, yani sunu demek istiyorum, izleme programın yükleyip ve takip edin... Göreceksiniz ki vaat ettiklerini değil, çok başka isler dönüyor vodafone da!!!

uzak durun avea bile daha iyi

2GB internet, her yöne 1000dk 25TL'ye! Vodafone'dan istediğim tarife bu! Bir tarife daha: 3GB internet, her yöne 1000dk 30TL'ye...

avea en iyisi ve ucuzu

Vodafone dan bimcell e geçtim gayet mesut ve bahtiyarım 2 GB internet her yöne 500 dk 25 Tl

@12 Nis 2015 11:48 faturalı avea ya geçenlere 1000 dk 1000 sms 2 gb internet 24.5 lira...

3000dk 3gb internet nasıp yapiliyo

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir