Vodafone'dan akıllı Red Business tarifeleri

Vodafone, kullanıma göre paket öneren "akıllı" Red Business tarifelerini sundu.

Vodafone'dan Red Business tarifeleri

Türkiye'nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, kurumsal müşterileri için sunduğu Vodafone Red Business tarifelerini "Vodafone 4.5G" uyumlu yeni özelliklerle zenginleştirdi. Hiçbir tarifede olmayan akıllı özelliklerin eklendiği Vodafone Red Business, abonelerin kullanım alışkanlıklarına göre doğru paketi otomatik tanımlayarak hem yurtiçinde hem de yurt dışında kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Vodafone Red Business aboneleri, tarifelerinin Her Şey Dahil Pasaport özelliği sayesinde, 51 ülkede aynen Türkiye'deymiş gibi konuşuyor, mesajlaşıyor ve internete giriyor. Diğer yandan, 51 ülke dışındaki ülkelerde paketi biten aboneler, "Kontrollü Aşım Teknolojisi" sayesinde, göre otomatik tanımlanan ve tüketimlerine göre ücretlenen aşım paketlerinden yararlanabiliyor.

Engin Aksoy: "Red Business tarifeleri artık daha zengin daha akıllı"

Kurumsal kullanıcılara en iyi Vodafone 4.5G deneyimini yaşatmak amacıyla Vodafone Red Business tarifelerini yeni özelliklerle daha zengin ve akıllı hale getirdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi olarak, Türkiye'deki tüm işletmelerin telekom ihtiyaçları için uçtan uca çözümler sunuyor, özel çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Türkiye'nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme hedefimiz doğrultusunda kurumların tamamının dijital dönüşümlerini gerçekleştirmeleri için tüm çözümlerimizi tek çatı altında sunuyoruz. Bu kapsamda Vodafone Red Business tarifelerini 4.5G lansmanının ardından yeni özelliklerle geliştirdik. Vodafone Red Business portföyümüze hiçbir tarifede olmayan akıllı özellikler eklerken, yeni 4.5G servislerimizle de daha zengin bir portföy oluşturduk. Vodafone Red Business'ın akıllı özellikleriyle abonelerimizin kullanım alışkanlıklarına göre göre doğru paketi otomatik tanımlayarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, mobil teknolojilerin gücüyle kurumsal abonelerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak onlara yeni fırsat ve avantajlar sunmaya devam edeceğiz."

Vodafone ile paket aşımı kontrol altında

Vodafone Red Business kapsamında yurtiçi kullanım için sunulan yeni "500 MB Tekrarlayan Aşım Paketi"nden faturalı, yeni Red Business tarifelerinde bulunan tüm kurumsal hat sahibi aboneler yararlanabiliyor. Aşım paketine sadece bir kere giriş yapılması yeterli oluyor. Sonrasında paket, aşım sırasında devreye giriyor ve abone kullanım yaptıkça, kullanıma göre daha avantajlı aşım paketini tanımlıyor Aylık olarak hiçbir aşım yapılmazsa, herhangi bir ücret yansıtılmıyor. Ücretlendirme, kullanım miktarına göre yapılırken, aboneler her bir 500 MB pakete 9,9 TL ücretle sahip olabiliyor.

Vodafone Red Business hayatı kolaylaştırıyor

Vodafone Red Business aboneleri, paket içerikleri artırılan tarifelerle daha fazla dakika, SMS ve data imkânından yararlanabiliyor. Diğer yandan, tüm Vodafone'lular ve sabit hatlar ile sınırsız konuşabilen Red Business aboneleri, Her Şey Dahil Pasaport sayesinde tarifelerini 51 ülkede özgürce kullanırken, tarifelerindeki her yöne dakikalarla 23 ülkedeki ev, cep ve iş telefonlarını ek ücret ödemeden yurtiçini arar gibi arayabiliyor. Vodafone Red Business abonelerine, sabit hat ile cep telefonunu birleştirme imkânı veren Tek Telefon servisinin yanı sıra Vodafone Akademi E.Kobi Eğitim Paketi, Güvenli Depo, Güvenli Net, Spotify Premium, Digiturk Eğlence Paketi ve Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi gibi "Vodafone 4.5G" hızında servisler de sunuluyor. Vodafone Red Business, havaalanında ücretsiz lounge hizmetinden Budget'ta %50 indirime kadar çeşitlenen faydalarla da abonelerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Okuyucu Yorumları