Voica A-700B 5+1 Ses Sistemi

Voica serisinde uygun fiyatı ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan A 700B 5+1 modeli toplam 145 watt ses çıkışına sahip. DTS, AC3 ve Dolby Dijital uyumu bulunan sistemi TV,DVD, VCD ve PC’nize rahatlıkla bağlayabilirsiniz.

Siyah şık ve sportif görünümdeki ahşap subwoofer 40 Watt (RMS) ses çıkışına sahip. Ses ve bas derinliği ayarları subwooferın ön tarafından kontrol edilmekte.Yine siyah renkte minimalist tasarımlı satellitlerin her biri 20’şer watt ses çıkışına sahip.

Görünüm,ses kalitesi ve kullanım yönünden kullanıcılarını memnun edecek Voica A-700B uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Piyasadaki son kullanıcı fiyatı 50$+KDV olan ürün fiyat politikasıyla da rakipleri arasında avantajını koruyor.

Ses sistemlerinde J-Tech, Miyako ve JBS markalarının ardından geçtiğimiz sene Voica markasını da ürün yelpazesine ekleyen Beyaz Bilgisayar gerek ürün çeşitliliği gerekse uygun fiyat seçenekleri ile bu alanda oldukça iddialı.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu Ses SisTeminin Aynısı Bende Var Böile Dehset Bi Alet Olamaz Ses Sondayken Kendi Sesimi Duyamıyorum.Hem Ucuz Hem KaliteLi Bi Tanede Televizyona Almayı Düşünüyorum.!

bunun bgisayar için cd si war mı?

bunun aynısı warda pc cd si yok pc den werimli ses alamıyorum yardım plsss.

yok yaf yalan atıyorlar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play