Voyager Edge kulağınıza fısıldıyor

Voyager Edge kulaklıklar, yoğun iş temposu içinde bunalan çalışanların yardımcısı olmaya aday.

Voyager Edge kulağınıza fısıldıyor

Plantronics'in geliştirip tasarladığı Bluetooth özelliğine sahip Voyager Edge kulaklıklar, yoğun iş temposu içinde bunalan çalışanların en büyük yardımcısı olmaya aday. Dokunmadan sesli komutlarla yönetilebilen Voyager Edge kulaklıklar, telefonunuza bakmadan sizi kimin aradığını kulağınıza fısıldıyor. 

Kablosuz kulaklıklar, gelişen teknolojisi sayesinde iş hayatının vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. Plantronics'in Bluetooth özellikli Voyager Edge kulaklıkları, özellikle non-stop yaşayanlara ve yoğun tempoda çalışanlara büyük kolaylıklar sağlıyor.  Portatif ve sofistike bir tasarımla her ortamda kullanabileceğiniz Voyager Edge, kimin aradığını telefonunuza bakmadan size söyleyebildiği gibi "cevapla" ya da "engelle" gibi sesli komutları da dikkate alarak çağrıları yönetiyor. Akıllı kulaklık kategorisindeki Voyager Edge kulaklıklar dışarıdan gelen gürültüyü minimuma indirerek karşı tarafın daha sağlıklı ve temiz bir ses almasını sağlayan teknolojisiyle dikkat çekiyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

P kadar pahalı ve üst seviye modellere ihtiyaç yok benim 30 ? lik ttec tone kulaklığında sesli komut alıyor çok mathap bişi değil yani

Atlara fısıldayan kovboydan sonra kulağa fısıldayan Voyager Edge :)

@31 Mayıs 2015 17:38 Gereksiz sesler çıkarırsa hakikaten gün içinde kulağa fısıldayabilir ama :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir