Vücudunuzda heyecanlı bir seyahat yapın

Vücudunuzda sanal bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? Hem üç boyutlu hem de ücretsiz...

  • Halil Mollaoğlu
Vücudunuzda heyecanlı bir seyahat yapın
Visible Body: Tarayıcınızdaki ücretsiz anatomi-kursu.

Visible Body sitesi ile vücudunuz içinde etkileyici bir gezinti turuna çıkabilirsiniz - doğrudan tarayıcınız ile.

Üç boyutlu, anatomik açıdan birebir aynı olan canlandırma, Internet Explorer'a eklenti olarak yükleyeceğiniz Anark-motoru ile gösterilebiliyor. İskelet, sinir ve sindirim gibi vücut sistemlerinin yanında kan dolaşımını da fare tıklamaları açıp kapayabilir yahut rahat 3D kontrolü ile istediğiniz konuma getirebilirsiniz. Visible Body istek üzerine seçilen kemik veya organın ismini de gösterebiliyor.

CHIP Online'ın Yorumu:
Bu ücretsiz yazılım sadece öğrencilere yönelik değil. Anatomi meraklılarına, insan vücudunun içine göz atmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu sanal-tıp-kursu her halükarda sörf yapmak için tavsiye edilebilir bir alternatif.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Vay anasını... Lan 3'e geçtik 2. sınıfta elimde olacaktı ki işe yarasın...

Bu harika birşey hemen okulda bütün öğretmen arkadaşlara göstersdim. Ben İngilizce öğretmeniyim ama benim bile çok işime yarayacağı kesin. Okulumuz için harika bir kaynak oldu.

ben bunu anlayamadım yanı bu ıteden sadece ızleyebılıyomuyuz yoksa indirebilirmiyiz yada alternatif siteler var mı indirebilecegimiz

site üyelik istiyor

Çok güzel bir kaynak gerçekten çalışmanız için teşekkürler

beta aşamasında olmasına rağmen oldukça gelişmiş bir arayüzü var

site bir üyelik anlaşmasından ve ücretlendirmeden bahsediyor.üye olursak daha sonra ücretlendirme mi olacakmış. yani biraz daha açıklayan olursa seviniriz şunu. sadece üye olmak yetiyormu benim bunu ücretsiz kullanmam için.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play