Vuz.net: Rengarenk video sitesi...

YouTube'un Türk rakipleri çoğalıyor: İşte Türkiye'den çıkan yepyeni bir video sitesi daha...

Vuz.net: Rengarenk video sitesi...

Vuz.net, yeni kurulan bir  video servisi. Misafirlerine ve üyelerine kaliteli hizmet sunmak için video editörleri yeni yüklenen videoları hızla kontrol ederken, bölüm editörleri de üyelerle hızla ilgileniyor. Sitede, eğlenceli, komik, ilginç eğitsel veya diğer konularda birçok video yer alıyor. Üyeler için özel kanallar, gelişmiş kullanıcı paneli, Facebook ile bağlanma imkanı da bulunan sitede kullanım kolaylığı hedeflenmiş. Anasayfada son yüklenen videolara ulaşabilir header veya sidebardaki kategorilerden video filtrelendirme getirebilirsiniz. Ya da sağ üst köşede bulunan arama butonunda dilediğiniz kelimeleri girerek, bulmayı amaçladığınız videolara, haberlere  ulaşabilirsiniz veya sağ alt köşedeki popüler aramaları görebilirsiniz.

Ayrıca Vuz.net adresinde vizyona giren yeni filmlerin fragmanlarına , güncel haberlerin ayrıntılı videolarına, biten maçların özet ve gol görüntülerine ulaşabileceksiniz.

İsterseniz videoların altına kendi yorumlarınızı paylaşabilir veya sitede bulunan videoları sosyal paylaşım sitelerinde (Facebook,Twitter vb.) paylaşarak arkadaş listenizde bulunan kişilere ulaşatırabilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

yan sanayi arama motorundan sonra şimdi de vuz. bana vız gelir.

50 mb video limitiyle mi rakip olacakmış...

Youtube'a rakip haa :D

Zaten biz türkler ancak çalıntı yapımlar ile bişeyler yaparız. elle tutulur orjinal bir yapıtımız yok malesef.

youtube'a rakip olabilceğini düşünmüyorum... her şey youtube'da varken neden bunu kullanır ki insanlar. orjinal fikir lazım..

rekabeti desteklemek lazım. amatör de olsalar her zaman tam destek

bu isimle büyük şeyler yapabilirler.

Bu tasarimla vimeo ya bile rakip olmasi zor, editorlerin takma isimleri de tam Turk stili. Reisssssss

youtube'un neresine rakip olacakmış?

Rekabet kaliteyi arttırır. Semantik arama motorlarıda google ye rakip olarak çıktıları ve pek tutunamadılar ama google ye daha kaliteli arama sonuçlarına ve kullanıcıya daha çok odaklı sonuçlara gitmesi için zorladılar. VUZ.net e destek tam destek. Hem bu sayede youtube , izlesene, vidyoda, timsah vs. diğer video siteleri de yavaş da olsa kullanıcı lehine değişmeye zorlanırlar.

Sen de yorum yaz