W380i: Walkman telefonda yeni devir

Sony Ericsson'un W380i Walkman telefonu, el hareketlerini hissedebiliyor.

Gerçek bir müzik çalar

Gerçek bir müzik çalar

W380i yalnızca bir cep telefonu değil, aynı zamanda sevdiğiniz parçaları gittiğiniz her yere, taşıyabileceğiniz bir müzik çalar niteliği taşıyor. Tek bir tıklama ile Walkman müzik çaları başlatmak, herhangi başka bir dijital müzik çalardaki gibi parçaları çalmak, geri ve ileri sarmak, ekolayzır tercihlerinizi belirtmek, parça sırasını karıştırmak ve çalma listesi oluşturmak mümkün. Walkman çalar, MP3 ve AAC de dahil olmak üzere çok sayıda dosya formatını destekliyor.

Kaliteli bir müzik dinleme deneyimi sunmak amacıyla geliştirilen bir sistem sunan model aynı zamanda, bir müzik CD'sinden telefonunuza doğrudan parça aktarma imkanı da tanıyor. İstediğiniz parçayı yalnızca sürükleyip bırakarak yüklemenize izin veren Disc2Phone CD kopyalama yazılımı, telefonunuzu gereksiz şeylerle değil, yalnızca sevdiğiniz parçalarla doldurmanızı sağlıyor.

Sevdiğiniz şarkıları yüksek kaliteli kulaklık veya harici hoparlörlerden yüksek sesle ve berrak bir ses kalitesiyle dinleyebilme şansı da tanıyan model, Mega Bass özelliğiyle sese derinlik ekleyerek ve stereo genişliği kazandırarak müziğin içine girebilmek için adeta müzikal bir koridor açıyor.

Sony Ericsson W380i, hoşunuza giden bir şarkı duyup da ne olduğunu hatırlayamadığınız veya bilmediğiniz durumlarda da sizi yalnız bırakmıyor. Üstelik her nerede olursanız olun, kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz şarkının birkaç saniyesini telefonunuza kaydetmeniz yeterli. Ardından, müziği TrackID özelliği sayesinde Gracenote Mobile MusicID veritabanına göndererek şarkının, söyleyen sanatçı ve albümün adına saniyeler içinde ulaşıyorsunuz.

Sony Ericsson W380i Walkman, 459 YTL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

doğum gunu hediyesi olarak geldi bu telefon bana inanılmaz incecik hafif bir telefon özellikle bu fotograftaki rengi super kullanımı cok rahat ve ses kaliteside guzel şarjı oldukca iyi

bu telefonu aldım kullanıyorum cok güzel dehset tasarlanmış bende arka sıradakiler dizisinde kı gamzede gormustum tv da cok güzel görünüyodu mükemmel ama tek sorun hem kamera 1.3 hem cok pahalaı 2.0 olan alırsın bu paraya ama yınede güzel

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Gerçek bir müzik çalar
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir