Warner Music'den bedava müzik!

Warner Music, 7digital.com adresiyle artık kopya koruması olmayan mp3'leri halka sunuyor!

  • Selim Öztürk
7digital.com'dan bedava mp3 indirilebilecek!

İngiltere, Almanya, Fransa ve İrlanda'daki tüketiciler, Madonna ve Red Hot Chilli Peppers'in albümlerini kolayca indirebilecek.

MP3 dosyaları bilindiği gibi tüm aygıtlarda neredeyse çalınabiliyor. 7digital.com Warner Music'in Avrupa'da kurduğu ilk web sitesi.

Müzik indirme piyasası şu an için daha çok Apple Itunes'un elinde. Ancak buradan indirilen mp3 dosyaları sadece Apple'ın iPod gibi aygıtlarında çalınabiliyor.

Kullanıcılar mp3'leri cd'ye kopyalayabiliyor ve cd'den tekrar sisteme yükleyebiliyor ancak bu işlemlerden sonra kalite kaybı da beraberinde geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

"Kullanıcılar mp3'leri cd'ye kopyalayabiliyor ve cd'den tekrar sisteme yükleyebiliyor ancak bu işlemlerden sonra kalite kaybı da beraberinde geliyor."

Burada ne denilmek istenilmiş anlamadım. MP3 dosyalarını bir yerden bir yere kopyalarken neden kalite kaybı meydana gelsin ki? Tekrardan encode etsek neyse de kopyalarken kaliete kaybı yaşandığını yeni duyuyorum. Ya diskinizin kalitesiz olması ya da kopya koruması gibi birşeyin olması gerekli bu durum için.

bu satış dan para kazan ma olayı bitmiştir gecmiş olsun sanatcılar bundan sonra eskisi gibi canlı performastan para kazanacak bu mp3 de ancak promasyon olur kimse durduramaz durduran varsa da ben görmedim bu da benim yorumumdur

ÇOK SAOL BE WARNER SEN OLMASAN BİZ NASIL ŞARKI DİNLİCEZ :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play