WD Gold, 10TB kapasite sunuyor

WD Gold kurumsal-sınıf sabit sürücüler artık 10TB kapasite alternatifi sunuyor.

WD Gold, 10TB kapasite sunuyor

Western Digital, bugün ödül-kazanmış renk portfolyosu olan WD Gold sabit sürücüleri için yeni, yüksek-kapasiteli 10TB konfigürasyonunu duyurdu. Modern kurumsal depolama sistemleri için tasarlanmış, WD Gold 10TB veri merkezi sabit sürücüleri, veri merkezi ortamlarına uygun yüksek kapasiteli, güç verimliliği sağlayan depolama için HeliSeal helyum-teknolojisi kullanıyor.

WD Gold veri merkezi sabit sürücüleri geniş bir yelpazedeki uygulamalar için tasarlandılar – ki bunların içinde küçük-orta-ölçekli kurumsal sunucular ve depolama ile raflı veri merkezi sunucuları ve depolama kutuları sayılabilir. WD Gold 10TB veri merkezi sabit sürücüleri mevcut WD Gold 8TB sürücülere oranla, sunucuların ve depolama sistemlerinin operasyonel güç tüketimlerini yüzde 8 oranında düşürürken, yüzde 25 daha fazla kapasite sağlayarak, Toplam Sahip Olma Maliyeti'ni düşürmeyi sağlayan optimize edilmiş bir tasarım sunuyor. Bu, sınırlı bütçelerle, artan depolama ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan IT yöneticilerine fayda sağlıyor.

WD Dahili Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu ''Kurumsal müşterilerimize değer katmak Western Digital'in süregelen amacıdır. WD Gold sürücüler genel WD ürün portfolyosunun önemli bir bileşeni olarak, geniş bir yelpazedeki yüksek iş yüklü uygulamalar için güç verimliliği sağlayan yüksek kapasiteli kurumsal depolama sağlıyor. Yeni 10TB kapasite, müşterilerin daha yüksek yoğunluktaki depolama çözümlerini verimli bir şekilde uygulamalarını sağlıyor.'' dedi.

WD Gold 10TB veri merkezi sürücülerinin özellikleri:

Geliştirilmiş güç verimliliği – HelioSeal Teknolojisi düşük güç ile yüksek kapasite sağlar. Operasyon esnasındaki güç verimliliği (watt/TB), WD Gold 8TB'a oranla yüzde 26 artmıştır.

Daha iyi performans
– WD Gold 8TB veri merkezi sürücülerine oranla yüzde 21'e kadar ardışık performans artışı.

Yüksek güvenilirlik – WD Gold sürücüleri, sektördeki en iyi güvenilirlik puanlarından birine sahip olmak için türünün en iyisi tasarım, üretim ve test süreçlerini barındırıyor – 2.5 milyon saat MTBF (8TB ve 10TB modellerinde)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

80 Mb/S = 10 TB , Amacı olmayan disk yönetimi bilmeyen, Teknolojiden uzak SSD, M.2 yi bilmeyen duymayan alabilir. Kör malın şaşı alıcısı olur, yinede SSD ler, M2 ve yeni nesil diskler varken bu ne perhiz bu ne maxtor turşusu

@05 Ağustos 2016 21:32 ssd lerde bukadar kapasite varmı adamlar yedek ve depolama diyor sistem için demiyorlar nerenle okudun yazıyı

ister ticari, ister kişisel için SDD al geç :) hiç uğraşma mekanik disklerle. fiyatlarda yaklaştı zaten. Bu arada HDD üretim maliyetinin SSD üretim maliyetinden daha pahalı olduğunu biliyormuydunuz?

Sen de yorum yaz