Web MIDI destekli Chrome 43 hazır, İndirin!

Google, Chrome 43'ü resmi olarak indirmeye sundu. Yenilikler ve indirme bağlantısı içeride...

37 güvenlik onarımıyla gelen Chrome 43 hazır!

Google'ın hızlı web tarayıcısının son sürümü Chrome 43, Windows, Linux ve OS X için indirmeye sunuldu. Yeni sürümdeki değişikliklerin çoğu, arka planda yapılmış.

Chrome 43'teki yeniliklerden bir tanesi, Web MIDI desteğiyle gelmesi. Bu sayede Chrome, MIDI donanımlarıyla direkt olarak iletişim kurabiliyor ve özel yazılımlara ihtiyaç duymuyor. Web MIDI API'sı yoluyla örneğin bir MIDI klavyeyi Chrome ile kullanabiliyorsunuz.

37 güvenlik onarımı

Web MIDI, daha çok müzisyenleri ve geliştiricileri ilgilendiriyor ancak Chrome 43'te başka değişiklikler de var. Yeni sürüm, 37 güvenlik onarımıyla gelirken, bazı uyumluluk sorunlarını ortadan kaldırıyor. Google'a göre Chrome 43'te "geliştiricilerin daha güçlü web uygulamaları geliştirmelerine izin verecek birkaç küçük değişiklik" de var.

İndirin: Google Chrome

İndirin: Google Chrome (64-bit)

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Güçlü eklentileri ile Mozilla Firefox her zaman varsayılan tarayıcım olmuştur. Özellikle video indirmek için kullanılan eklentileri CHROME'da bulamazsınız.

@Metinolmetin bi maxthon a bakmanı öneririm

@Metinolmetin Chrome sadece içi boş bir balon.Ayrıca veri hırsızlığıyla ünlü bir arama motorunun ürünü. Tabi bunlar bizim esnaf vs için hiç önemli değiller. Söze gelince özgürlük isterler ama bilgilerini goole a satmaktan çekinmezler,hem de bedavaya...

@Metinolmetin indirme eklentisi derdiniz ise torch browser denediniz mi? dahili torrent ile dahili download bulunuyor

@20 Mayıs 2015 16:08 Hayırdır? Bir tarayıcımı kodladın Chrome'yi kötülüyorsun ;)

Mesala hangi eklentiler chrome sevemedim gitti hantal geliyor bana

kendisi şahsen zaten en hantal tarayıcı bence gariptirki 1 mb'lık dosyası var ama kurulumdan sonra office programı kadar yer kaplıyor kendileri

@20 Mayıs 2015 20:17 Chrome uzaktan kurulum dosyalarını indirdiği için size 1MB geliyordur :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir