Web sitenize Yandex'in Panoramalarını ekleyin

Web sitenize Yandex'in panoramalarını eklemeniz artık mümkün! İşte yapmanız gerekenler...

Web sitenize Yandex'in Panoramalarını ekleyin

Yandex'in Panorama görüntüleri, tüm interaktif özellikleriyle birlikte artık web sayfalarına eklenebiliyor. Yandex.Haritalar web servisi üzerinde bir Panorama görüntülenirken, "Bağlantı" butonu üzerinden alınabilen özel eklenti kodu ile sokakların 360 derece gezilebilen, yüksek çözünürlüklü görüntülerini web sayfalarınıza kolayca ve ücretsiz olarak yerleştirmeniz mümkün. Bu sayede, örnek olarak, şirketlerin web siteleri üzerinde konumlarını ziyaretçileriyle paylaşmaları ve herhangi bir mekan için yol tarifi yapmak daha da kolaylaşıyor.

An itibarıyla Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Kuşadası ve Didim'de sanal olarak gezinti yapmaya ve daha kolay yol bulmaya yardımcı olan Panorama servisi; ayrıca, deniz kıyısından İstanbul'u, Adaları ve Marmara'dan Karadeniz kıyılarına kadar Boğaziçi'ni de görüntülüyor. Servise yeni şehirler eklenmesi Yandex'in yakın zaman planları içerisinde.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Google bu konuda senelerdir uğraştığından daha iyi çözümler sunuyor ama rekabet olması da iyi olur.

Hayır Türkiye için aynı şeyi söyleyemeyiz. 4-5 yıl önce sokağın adı değişti ama google hala aynı. 3 yıl önce evler yapıldı buraya google da heala aynı. Yurtdışını bilmem ama Yandex Türkiye de çok daha güncel

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir