Web tarayıcınızdan bedava oyun oynayın!

Oyunlar ve PC'nizi yükseltmek için dökecek bir servetiniz yoksa, işte size tamamen bedava bir çözüm!

  • Zeynel A. Öztürk
Core Online ile tarayıcınızdan bedava oyun keyfi!

Video oyun merakınız, oynadığınız oyunlara ve kullandığınız sisteme göre size pahalıya malolabilir. Fiyatları 100 lirayı aşan oyunlar ve sisteminizi yükseltmek için harcayacağınız para canınızı yakıyorsa Core Online ile bazı oyunları internetten ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Square Enix'in sunduğu bir oyun hizmeti olan Core Online, belirli oyunları web tarayıcınız içinden tamamen ücretsiz olarak oynamanıza izin veriyor. Core Online, size bir takım videolu reklamlar göstererek geçimini sağlıyor ve ne kadar reklam seyrederseniz, o kadar çok oyun oynayabiliyorsunuz. 1 dakikalık reklam, size 20 dakika oyun oynama şansı kazandırıyor.

Core Online'ı kullanabilmek için kaydolmanız şart değil. Ancak bunu yaparsanız save'leriniz saklanıyor ve oyun süreniz oturumlarınız arasında aktarılıyor.

Hizmet şuan sadece Mini Ninjas ve Hitman: Blood Money'i oynamanıza izin veriyor. Firefox ve Internet Explorer'da bir eklenti yüklemeniz gerekirken, Chrome'da herhangi bir eklenti yüklemeden oyuna başlayabiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

işe yaramaz OPERA + LinuXMint 11 desteklemiyor 64B işletim sistemi desteklemiyor... fos...

64bit destekliyor.

@08 Eki 2012 23:46 bana niye desteklemez yazdı?

Keyifli bir oyun. Oynamanızı tavsiye edeerim.

oyun güzelmi

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play