WhatsApp BlackBerry'ye geldi!

Sevilen "bedava mesajlaşma" uygulaması, artık bu mobil platformda da kullanılabilecek!

WhatsApp BlackBerry'ye geldi!

BlackBerry, (eski adıyla "RIM") geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni işletim sistemi BlackBerry 10 için tasarlanan WhatsApp uygulamasını tanıttı. Yeni işletim sistemini kullanan ilk model olan Z10'a yüklenebilen uygulama, Android ve iOS gibi rakip platformlardaki benzerlerinden farksız şekilde çalışıyor.

BlackBerry Contacts ile uyumlu çalışan uygulama sayesinde kullanıcılar her mesajda tekrar telefon numarası girmek zorunda kalmıyorlar. BlackBerry'nin kendi mesaj uygulaması BBM'e alternatif bir uygulama arayan Z10 kullanıcıları, firmanın yeni uygulama mağazası BlackBerry World'ü ziyaret ederek indirebilirler.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

java içinde yapsalar süper olur aslında :) :) nokia s40 var ama samsung javalarda falanda çalışsa çok iyi olur

Androiddeki arayuzu kotu oldu

Bada ya da istiyoruz whatsApp badandik olmaktan kurtarin :-)

Abi bedava mesaj deyip App Store de 1,79 a indirilebilen bir uygulama ??

@16 Mar 2013 21:12 nerenle okuyorsun arkadaşım kendi yazdığını bile okusan anlarsın ne kadar şaçma olduğunu mesaj bedava program değil ayrıca operatörüne mesaj için ödediğin aylık mesaj ücretini gözönüne alırsan 1,79 $ bedava kalır

BlackBerry Z10 Gibi telefonda bulunmaması zaten değişik bir durumdu.İyi oldu gelmesi :)

Bu arada uygulama bedava fln değil. Artık yıllık 1.70 tl lik bir ücrete tabidir. Eğer ilkdefa indiriyorsanız uygulamayı androidden bahsediyorum.. 1 yıl bedava sonraki yıllar için 1.70 tl lik bir rakam talep ediliyor bilgilerinize. Ayriyetten ios ta özel günler dışında hiç bedava olmadı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir