Whereisit? ile dosya kataloglama

Arşivleriniz dağ gibi olduysa ve aradığınız dosyayı bulamıyorsanız, Whereisit? tam size göre.

Dosyaları kataloglama

Bilgisayarımızdaki dosyaları yedeklemek çok sık başvurduğumuz bir eylemdir. Windows'unuz yavaşladığında veya herhangi bir nedenden ötürü bilgisayarınıza format atmak istediğinizde yedeklemek istediğiniz dosyaları CD'ye ya da daha büyük bir medya olan DVD'ye yazmayı tercih ederiz. Böylelikle yeni Windows kurulumunda yedeklediğimiz dosyalara bu CD ya da DVD'lerden ulaşabiliriz.

Ancak zamanla biriken arşiv dosyaları kafa karıştırıcı olabilir. Yıllardır bir kenarda biriken arşivlerin zamanla hızla çoğalması, aradığımız dosyaları bulmayı da gittikçe zorlaştırır. Herhangi bir word dosyası ya da bir resim veya bir video görüntüsünü hangi CD'nizde arşivlediğinizi unutmanız işten bile değil. Yazdığınız medyanın kapağına gerekli arşiv bilgilerini kaydetseniz de bu bir yerden sonra yetersiz kalacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Seçenekler>Hızlı Kurulum Sihirbazı'nı seçmeniz gerekiyor. Bunu yerini ingilizce yazsanız daha iyi olurdu çünkü prg kurulu oldugu an ingilizce yerini belirtmemişsiniz 15 dk aradım hızlı lurulumun nerde oldugnu.

benim de kullandığım bir program. türünün bir numarası.

uzun zamandır kullanıyorum daha iyisine denk gelmedim hala...Whereisit? gerçekten çok kaliteli bi program ama beleş diiil mlsf..tabi beleş kullanmanın yoları da mevcuttur tabi..o sizin araştırmacı ruhunuza bağlı biras :P

Teşekkürler gerçekten gerekli bir program..!

benim arşivim oldukça düzenli. teknik servis olduğumuz için 80 gblik arşiv hemen elimin altındadır ve neyin nerde kayıtlı olduğunu bilirim :)

benim kesinlikle kullanmam lazım çoq düzensiz

hala 2002 deki sürümü kullanıyorum.çok etkili gerçekten. teker teker hangi cd de ne vardı demenize gerek kalmıyor. şimdiye kadar kullanmayanlar çok büyük eziyet çekmişler...

ben ıngilizce vista kullanıyorum ben hızlı kurulum sıhırbazını nerden bulcam ayrıca turkcelestıremedım yardım lutfen.:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir