Whereisit? ile dosya kataloglama

Arşivleriniz dağ gibi olduysa ve aradığınız dosyayı bulamıyorsanız, Whereisit? tam size göre.

Whereisit? kurulumu(2)

Ardından gelen ekranda oluşturacağınız katalog dosyalarının bilgisayarınızda hangi bölüme depolanacağını belirleyeceksiniz. Default yani varsayılan ayar olarak Windows XP altındaC:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\WhereIsIt Catalogs\ yolu üzerine kataloglar kaydedilecektir. İstediğiniz takdirde bu yolu değiştirmeniz mümkün.

Ayrıca 'Create backup (.BAK) files when saving catologs'un yanındaki kutucuğu işaretlerseniz, oluşturduğunuz kataloglar .BAK soyadlı dosyalarla yedeklenecektir. Böylelikle katalog dosyalarınızın başına bir şeyin gelmesi durumunda bu yedek dosyalar imdadınıza yetişebilir. Bu adımdan sonra next butonuna basabiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Seçenekler>Hızlı Kurulum Sihirbazı'nı seçmeniz gerekiyor. Bunu yerini ingilizce yazsanız daha iyi olurdu çünkü prg kurulu oldugu an ingilizce yerini belirtmemişsiniz 15 dk aradım hızlı lurulumun nerde oldugnu.

benim de kullandığım bir program. türünün bir numarası.

uzun zamandır kullanıyorum daha iyisine denk gelmedim hala...Whereisit? gerçekten çok kaliteli bi program ama beleş diiil mlsf..tabi beleş kullanmanın yoları da mevcuttur tabi..o sizin araştırmacı ruhunuza bağlı biras :P

Teşekkürler gerçekten gerekli bir program..!

benim arşivim oldukça düzenli. teknik servis olduğumuz için 80 gblik arşiv hemen elimin altındadır ve neyin nerde kayıtlı olduğunu bilirim :)

benim kesinlikle kullanmam lazım çoq düzensiz

hala 2002 deki sürümü kullanıyorum.çok etkili gerçekten. teker teker hangi cd de ne vardı demenize gerek kalmıyor. şimdiye kadar kullanmayanlar çok büyük eziyet çekmişler...

ben ıngilizce vista kullanıyorum ben hızlı kurulum sıhırbazını nerden bulcam ayrıca turkcelestıremedım yardım lutfen.:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir