Wii Fit

Başlığını okuduğunuz ve garipsemeniz mümkün olan haberimiz kilo vermenize yardımcı olabilir!

  • Sami Eyidilli

Çoğumuz yoğun iş tempomuzdan dem vururuz. Özellikle de bizler gibi zamanlarının büyük kısmını bilgisayar karşısında geçirenler, masa başı iş yapanlar ve genellikle hareketsiz kalan insanlar spor yapamadığı için dert yanıp dururlar çevrelerine. Çoğumuz için ise, bir spor salona gitmek bazen maddi olarak, bazen de zaman açısından pek mümkün değildir. Üstelik, günümüz metropollerinde, sokağa çıkıp spor yapmak neredeyse imkansızken, dışarı çıkıp spor yapmak da bir hayli zordur. Ev içerisinde spor yapmak da, birçok insan için büyük bir fiyaskodan ibarettir. Buraya kadar bir sorun yok. İşte Wii Fit, burada devreye giriyor ve yaranıza merhem oluyor. 

Siz sevgili okurlarımızın da videoyu izledikten sonra tahmin edebileceği gibi Wii Fit, Nintendo Wii konsolu için yapılmış bir aksesuar. E3 2007 fuarındaki Nintendo konferasında duyurulan bu aksesuar ile, hem spor yapabilir hem de zayıflayabilirsiniz. Bu aksesuarın işe yarayıp, yaramayacağı piyasaya sürüldükten sonra belli olacak olsa da, verdiği ilk izlenimler ile, özellikle oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Ayrıca, evinizde hem eğlenerek hem de çok kısa zamanda, dilediğiniz saatlerde yapabileceğiniz için, oldukça işe yarar bir aksesuar olacak gibi gözüküyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Aslında mantıklı.Sonuçta oyun oynarken bol miktarda hareket ediliyor ve bu da belirli bir miktar kalori harcanmasına yol açıyor.

koşu bandı alanları nekadar saçma buluyorsam bunuda o kadar saçma buldum. baksanıza resme üstünde zaten zor duruyor bide zayıflama hareketimi yapacak?

Değişik. OBA vidyoyu izlemedin galiba yorumunda "üstünde zaten zor duruyor" demişsin.

güzel olur kilo vermek hemde hemde oyun oynamak mantıklıda düşüpte kalçanı da kırarsan kiloların daha da artar onuda düşünmek lazım.

ben kullanıyorum inanılmaz güzel bi alet yapmaya başladıktan sonra sanki spor salonuna gitmişim gibi kaslarım ağrıdı bildiğiniz spor yapıyorsunuz koşu bile var herkeze tavsiye ederim

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play