Win 7 için IE 10 download sayfası hazır!

Win 7 kullanıcılarının zun süredir beklediği Internet Explorer 10'un indirme sayfası içeride!

  • Ertuğrul Süngü
Win 7 için IE 10 download sayfası hazır!
36 farklı dil desteğine sahip olacak

Günler Windows 8'in çıkışı için geri sayılmaya devam edilirken, Windows 7 kullanıcıları da merakla, kendi sistemleri için Internet Explorer 10'un yayınlanmasını bekliyor... Ay başında Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre, Internet Explorer 10 ilk olarak Ekim ayı içerisinde Windows 7 kullanıcıları için indirmeye açılacaktı; tabi önizleme sürümü olarak... Öyle görünüyor ki "Release Preview" adı altında karşımıza çıkacak olan yeni Explorer 10, Windows 8'in satışa sunulacağı 26 Ekim tarihinde gerçekten indirilmeye sunulacak.

Microsoft'un resmi sitesinde ortaya çıkan IE10 indirme sayfası, bunu ispatlar nitelikte. Şimdiden hazırlanmış olan sayfada ne yazık ki an itibariyle hiçbir indirme bağlantısı çalışmıyor. Genel olarak baktığımızdaysa karşımıza 32 ve 64 bit Windows 7 destekli IE10'un çıktığını görüyoruz. Ayrıca listeye "Server 2008 R2 PS1"in eklenmiş olması da sevindirici bir haber.

Aralarında Türkçe dil desteğinin de bulunduğu toplamda 36 farklı dil ile kullanıma açılacak olan tarayıcı için hazırlanan indirme sayfasına, her ne kadar bağlantılar çalışmasa da, buradan ulaşabilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Maalesef inmiyor...

harikulade bir haber. şu anda Windows 7 ile stabil uyum, gerçek 64 bit desteği, html5 java ve güvenlik performanslarında lafla değil belgelerle kanıtlanmış en sağlam tarayıcıyı 26 ekime kadar sabırsızlıkla bekliyor olacağız....

saçmalığa bak win 2008 server versiyonuna bile var vista'ya yok!n'olurdu sanki vista'ya da olsa

bunu indiremeyen sadece ben miyim acaba

26 ekim win8 in çıkış tarihi, çok akıllıca

Teşekkürler :) Vista kullanıcılarda yararlansaydı bence çok iyi olurdu .

Vista çok kötü olduğu için Windows, XP ve IE6 ile aynı anda Vistayı da yok etmek istiyor. Çoğu marka böyle. Mesela Photoshop CS6 Vista'yı desteklemiyordu CS6'dan sonraki sürümler XP'yi de desteklemeyecek. Bu arada IE10 gerçekten iyi olacağa benziyor.

hani ie 10 nerde

Windows XP, ie8; Windows Vista, ie9; Windows 7; ie9 veya ie10.

indirilebiliyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play