Win 8'in Görev Yöneticisi'ni Win 7'ye getirin

Windows 8'e geçmeseniz de, onun bu çok beğenilen özelliğini Windows 7'ye getirebilirsiniz!

Windows 8'in Görev Yöneticisi Windows 7'ye geldi

Windows 8'e yükseltmeye değmeyeceğini düşünen veya çeşitli nedenlerle onu beğenmeyen kullanıcıların sayısı az değil. Ancak Windows 8'de yenilenen Görev Yöneticisi, önceki Windows'ları kullananların bile dikkatini çekiyor. Çok daha iyi görünen ve kullanımı kolaylaşan yeni Görev Yöneticisi'ni Windows 7'ye "getirmenin" bir yolu var.

Windows 7 kullanıyorsanız ve Windows 8'deki Görev Yöneticisi'ni işletim sisteminiz içerisinden tatmak istiyorsanız, Neowin.net forumlarından Hanrui takma isimli kullanıcının oluşturduğu Görev Yöneticisi'ni deneyebilirsiniz.

Bu Görev Yöneticisi, Windows 7'deki varsayılan Görev Yöneticisi'nin yerine geçmiyor, bu nedenle varolan Görev Yöneticisi'ne zarar vermekten korkmanıza gerek yok.

İndirin: DBCTaskman (64-bit sürüm - 32-bit sürüm)

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

windowsun bu gibi şeylerle orjinalliğini bozmak asla istemem windows 7 neyse öyle kullanırım ;)

Herşeyin orjinali iyi

w7 nin kini w8 getirmek isterdim

@12 May 2013 18:39 getirilebiliyor.araştır istersen

Bu yazılımlar sistemi bozuyor.Bir çok yan programcık ile beraber geliyor sonra kaldırmak problem oluyor.Bırak olduğu gibi kalsın.

Bu tür üçüncü party yazılımlar hiç bir zaman Windows'un gömülü bileşenleri kadar verimli olmuyor. Ayrıca da sistemde zamanla kararsızlığa yolaçabiliyorlar...

windows 8 i beğenmiyorsunuz. ama windows 8 deki özellikleri sırayla windows 7 ye getiriyorsunuz. korkarım bir süre sonra windows 7 yamalarla windows 8 e, windows 8 de yok start menüymüş yok bilmem ne ile windows 7 ye dönüşecek.

@12 May 2013 21:30 4 tane yararlı Tool'u var sadece.. Gerisini at çöpe..

Windows bile ürün anahtarı girerken diyor Her zaman Orijinal Windows yazılımını kullanın :D

bende win7 deki başlat menüsünü kaldırıp win8 in modern ara yüzünü getirmek istiyorum. bide pencereleri win8 gibi olsun istiyorum.

@12 May 2013 21:50 o zaman windows 8 kur :)

windows 8'e geçmek çok daha mantıklı. windows 7'de açıp da windows 8'de açamadığınız program, oyun vs. söyleyin diyeceğim ama yok. win8'in uyumluluk konusunda hiç sorununu görmedim. en az 2 hafta deneyin geri dönmezsiniz win 7'ye

@M231 dönmedim.kaç aydır kullanıyorum.win8 de sevmediğim nokta microsoft store uygulamalarının UAC kapalıyken çalıştırılamaması.(UACı windowsu kurar kurmaz kapatan biri olarak buna çok kızdım.)

@M231 Hemen saymaya başlayayım ; İlk olarak Blizzard'ın Heart Of Swarm paketi'ni W8'e kuranların %60sı sorun yaşıyor Windows kaynaklı. BlueRay playerlarda gene sorun çıkıyor. Windows 8 e geçip Ana kartlar da bios sorunu çok yaşanıyor ve Bios update esnasında çok fazla Kart hurdaya çıkıyor. Free lisanslı 3d lerin gene çoğu sorunlu. Windows 8 ve Server 2012 ailesi ActiveDirectory ve Exchange Server Senkronizasyon sorunları var. Tüm bunlar da yaşanan sorunlar hala yetmiyorsa sana zaten söylecek birşey kalmıyor.

beyler boşuna kurmayın o windows 8'deki orijinal hissayiti vermiyor ve verimli değil çok kıytırık 400kb'lık görüntüden ibaret img dosyası gibi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir