Windows 10 Anniversary Update hazır; İndirin!

Windows 10 için yayınlanan ilk büyük güncelleme olan Anniversary Update, dağıtılmaya başlandı. İşte bilmeniz gereken her şey...

Windows 10 Anniversary Update hazır; İndirin!
Anniversary Update ile gelen karanlık tema, böyle görünüyor!

Windows 10 için uzunca bir zamandır beklenen büyük güncelleme, nihayet dağıtılmaya başlandı. 1607 sürüm numarası ile gelen Anniversary Update'i, Windows Update üzerinden indirmeniz mümkün.

Windows 10, hatırlayacağınız gibi, 1 yıl 4 gün önce kullanıma sunulmuştu ve 1 yıl boyunca ücretsiz olarak dağıtıldı. Anniversary Update, Windows 10'a gelen en büyük güncelleme olarak lanse ediliyor.

Eylem Merkezi ve Cortana üzerinde yapılan geliştirmeler, Universal Windows Platform geliştirmeleri, karanlık tema gibi yeni kişiselleştirme seçenekleri ve Windows Ink, güncellemede dikkat çeken başlıca özellikler arasında.

Anniversary Update'in dağıtımına başlanması, sizin bilgisayarınıza da hemen geleceği anlamı taşımıyor. Microsoft, güncellemeyi yeni bilgisayarlara öncelikli olarak getşreceğini daha önce açıklanmıştı. Ama üzülmenize gerek yok; eski bir bilgisayara sahip olsanız bile, beklemeniz gereken süre muhtemelen 1 - 2 günü geçmeyecektir.

Windows 10 Anniversary Update'in detaylı incelemesini, ilerleyen saatlerde CHIP Online'da bulabilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 27 Yorum

Şimdi geldi indirdi ve yükleniyor bakalım neler değişecek

tcp güncellemesi ve dx12 ye multi ekran kartı desteği geliyor mu?

@02 Ağustos 2016 22:25 gelmiyor :(

iso linki varmı acaa iso olarak indirsek

Ne saçmalık 1 2 günü bulacak diyorsunuz hepsine birden dağıtılması lazım yeni bilgisayarlara öncelik veriliyor. Microsoft Windows 10 yükseltin yükseltin derken kullanıcıları yükseltin diye zorlarken iyiydi. Ama güncelleme gelirken öncelik yeni bilgisayarlara yanlış yapıyorsun Microsoft

@02 Ağustos 2016 22:56 400 milyon cihaza aynı anda vermesi mümkün mü sence bant genişliği yeter mi bir düşün kanki

@02 Ağustos 2016 22:56 yıl 2016 olmuş... 2017 ya kaç ay kalmış hala windows kullanan var... yuh... LinuXMint deneseler windows ne derler...?

@03 Ağustos 2016 09:41 Band genişliği Microsoft'un ya da güncelleme yayınlayan şirketin sorunu olmuyor ki. Zaten uluslar arası çapta bizim adını bilmediğimiz ama alt yapı sağlayıcısı olan devasa network şirketleri var. Apple da bu şirketlerden yardım alarak eş zamanlı olarak milyonlarca Ipad, Iphone ve Ipod'a güncellemeyi aynı anda yayınlıyor.

Güncelleme bana geldi indiriyorum şuanda.

kaç gb bu güncelleştirme

%60da hadi bakalım neler gelmiş görelim

Kaç saat sürüyor yüklenmesi? Yarım saati geçti. %70 lerde şuan. 5400 rpm hdd, i7 3630qm laptop kullanıcısıyım.

Windows Update üzerinden indirince yüklenirken 0x80070032 hatası alıyorum Media Creation Tool açılmıyor Microsoftun sitesindeki upgrade uygulamasından yüklemeye çalışınca 0x80070490 hatası alıyorum üff bununla uğraşmaktan sıkıldım.

Araüzde küçük makyajlar yapılmış gerisi aynııı. update etmesenizde olur....

beyler bana daha gelmedi ya

Şu resimdeki gibi temayı gri renkli yapma ihtimalimiz yok mu? sadece simsiyah veya beyaz oluyor.

bende saat 1 de başlattım yaklaşık olarak.GÜncelleme indi kuruldu ve yeniden başlattı.Güncellemleri yüklerken %20 de yeniden başlatttı ve ekranda ÖNCEKİ WİNDOWS SÜRMÜNÜZ GERİ YÜKLENİYOR yazdı.Pc açıldı ve güncellemden eser yok.Yüklü güncelleştirmelerde de görünmüyor.Sonuç hüsran :( . Bekleyelim 1-2 madem ne yapalım.

ne sunuyor bu güncelleme bilgisi olan ya da test eden var mı ?

o resim eskiden kalmış redstone un siyahı değil redstone un siyahında ayarlar koyu gri değil tam siyah

Micrososft yeni bername

%96 a ya geliyo sonra pc yeniden basladı windows önceki sürüme geçiliyor hatası verdi

Benim pc eski ama gelmiş bana geldiyse herkese gelir muhakkak ?? Bakalım neler varmış

bu güncellemeye indirdim bilgisayarı yeniden başlattım bri önceki windows sürümüne kurtarılıyoro diyo lütfen yardım edin

Her zamanki gibi bir sürü boş vaat, çalışılmadığı belli olmasın diye biraz makyaj, neticede de tek değişen sistemin build numarası olacak...

Güncelleme gelmedi nerden gelıyor

Dosyalarınızı yedekleyin.Media Creation Tool aracı ile iso. dosyasını veya usb için olan sürümü indirin. İso. dosyasını Dvd cd'sine yazdırın.Format atın.Güncellemeyi beklemeyin.Anlatılan sıkıntılarla karşılazmazsınız.

Zulüm vallaha zulüm bu update i kurmak 4 saat oldu %91 tam kapatayim onceki surumu kurtayayim diyorum %1 artiyo bilgisayardami sıkıntı var acaba gece acik birakacagim bakalim

Sen de yorum yaz