Windows 10 Görev Çubuğu'nda küçük değişiklik!

Microsoft'un Windows 10'un Görev Çubuğu'nda yapmayı planladığı değişiklik, ekran görüntüsü ile sızdı

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 Görev Çubuğu'nda küçük değişiklik

Windows 10'un yeni Insider Preview yapıları, Microsoft'un görev çubuğunun görünümünde küçük bir değişiklik yapacağını gösteriyor.

Alıştığımız gibi saatin solunda değil, en sağda görünen "Bildirimler" simgesinin alt tarafında bir Facebook simgesiyle birlikte gösterildiğini görüyoruz. Buradan simgeye tıklamadan gelen uyarılarla ilgili bilgi sahibi olabileceğimizi anlıyoruz. Söylenene göre tüm uyarılarınıza baktığınızda, Bildirimler simgesinin altındaki bu simge ortadan kalkıyor ve simge, boş bir baloncuk olarak gösteriliyor.

Windows 10 ile birlikte tanıştığımız Bildirim merkezi, farklı uygulamalardan gelen uyarıları bir araya toplayarak, onları takip etmemizi sağlıyordu. Simgeye eklenecek bu yeni özellik, işimizi kolaylaştıran Bildirim merkezini biraz daha pratik hale getirebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

mobilleşen sektöre ilaç gibi gelen windows 10 kullanıcılarını coşturuyor

Şöyle bir strateji düşünüyorum: Linux İşletim Sistemleri'nin iki paket yöneticisi olsun. Biri kendi paket yöneticisi, diğeri de Android Yazılımları'nı yükleyen bir paket yöneticisi. Linux'u Android'in yazılım zenginliğinden faydalanır hale getirebilirsek, Linux İşletim Sistemleri'nin yolu açılır. Mark Shuttleworth'e tavsiyem herşeyi bir kenara bir süre için bırakması ve bu proje üzerinde yoğunlaşmasıdır. Bu proje Ubuntu için bir dönüm noktası olacaktır. Tabii ki diğer Linux Dağıtımları için de!

@cleverman bkz. Remix OS

@cleverman remix os bunu yaptı zaten :) istersen dene bir acayip başarılı

@cleverman Bir seferde düşünme, yap. Bizde düşünüyoruz senin düşündüklerini. Bilmeyende bir akıllı sen sanır. Ne iş yaptığınıda yaz, işsizlikten mi bunları yazıyorsun anlayalım.

İşte şimdi adam olmaya başladı Windows 10.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost