Windows 10 için bebekli reklam!

Microsoft, Windows 10'lu geleceğin henüz başladığını gösteren yeni reklamını yayınladı! İzleyin...

Oynat Windows 10 için bebekli reklam! Microsoft, Windows 10'lu geleceğin henüz başladığını gösteren yeni reklamını yayınladı!

Microsoft, Windows 10 için yayınladığı tanıtım videosunun ardından şimdi de yeni, bebekli bir reklam yayınladı.

Pazar günü Microsoft'un YouTube kanalında yayınlanan videoda dünyanın farklı yerlerinden bebekler yer alıyor. Verilen mesaj ise oldukça anlaşılır ve basit: "Gelecek, şimdi başlıyor." Büyük bölümünde bebeklerin göründüğü bir dakikalık reklamda Windows 10, sadece 7-8 saniye görünüyor. Bu küçük zaman diliminde işletim sisteminin Başlat menüsü, Edge web tarayıcısı, dijital asistan Cortana gibi işlevleri ekrana geliyor. Microsoft, reklamda dokunmatik ekranlardan, parolaların Windows Hello tarafından ortadan kaldırılmasından, Cortana'dan ve fazlasından bahsediyor.

Cortana'nın reklamda konuşmaması, yalnızca metinle cevap vermesi, reklamın ABD'nin yanında İngiltere'de de yayınlanacağı şeklinde yorumlanıyor. Microsoft, Windows 10 tanıtımı için kolları sıvamış olsa da, sessiz ve alçakgönüllü davrandığı söylenebilir. Bakalım 29 Temmuz ve sonrasında, Windows 10 kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Haklılar amane kadar eleştirsekta Microsoft getirdş bu günlere salak Google gibi symbiandan bile daha kötüadamı bezdiren android. Yapmıyolar yaptımı iyisini yapar ms

@21 Temmuz 2015 01:15 şu bozuk Türkçe ile nasıl anlaşıyorsun kardeşim. Yorumunun hiç bir değeri kalmıyor. Zihniniz karmakarışık.!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir